przesuń do początku strony
Strona główna/Aktualności/ Zaproszenie na spotkanie przedstawicieli organizacji pozarządowych

Zaproszenie na spotkanie przedstawicieli organizacji pozarządowych

30 Stycznia 2017
kategoria:
News
 Zaproszenie na spotkanie przedstawicieli organiza

PCOP plakatPowiatowe Centrum Organizacji Pozarządowych działając w partnerstwie ze Starostwem Powiatowym w Pszczynie opracowuje plan szkoleń pracowników i wolontariuszy działających w organizacjach pozarządowych. W związku z powyższym mamy zaszczyt zaprosić Państwa do uczestnictwa w spotkaniu integracyjnym organizowanym dla wszystkich organizacji pozarządowych  działających na terenie powiatu pszczyńskiego.

Agenda spotkania:

 • Termin: 16 lutego 2017 roku, godzina 16:00–18:00.
 • Miejsce spotkania: sala konferencyjna Starostwa Powiatowego w Pszczynie
  16.00-17.30 Analiza potrzeb organizacji pozarządowych działających na terenie powiatu pszczyńskiego - praca w formie world cafe
  17.30  Podsumowanie dyskusji, przedstawienie oferty działań Centrum Organizacji Pozarządowych w Pszczynie:
  • oferta dotycząca dotacji  3000 zł program „Działaj lokalnie”
  • oferta dla ekonomizujących się organizacji (m.in. rozpoczynających działalność odpłatną pożytku publicznego) do 3000 zł 
  • oferta dotycząca budowania partnerstw lokalnych
  • oferta dotycząca rozpoczęcia działalności gospodarczej (nawet do 140 tys. zł z Regionalnego Ośrodka Ekonomii Społecznej)

Podczas spotkania zostanie wypracowana mapa potrzeb organizacji pozarządowych. Prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu do dnia 6 lutego pod adresem: jtulaja[at]gmail.com . Więcej informacji można uzyskać u animatora działającego na terenie powiatu pszczyńskiego, pani Justyny Tulaja, pod numerem 602 397 937.