przesuń do początku strony
Strona główna/Aktualności/Bieg Pszczyński - najniższa opłata startowa tylko do 15 marca!

Bieg Pszczyński - najniższa opłata startowa tylko do 15 marca!

12 Marca 2019
kategoria:
News
Bieg Pszczyński - najniższa opłata startowa tyl

Carbo Asecura Bieg Pszczyński o Puchar Burmistrza wystartuje już po raz ósmy. Za udział w biegu zapłacimy mniej tylko do piątku, 15 marca.

Aby wziąć udział w biegu, należy zapisać się na oficjalnej stronie internetowej - www.biegpszczynski.pl i opłacić swój udział. Do 15 marca opłata ta wynosi 45 zł, do 26 maja 55 zł, a w dniu zawodów 70 zł.

Zawodnicy wystartują 2 czerwca z pszczyńskiego rynku i przebiegną 10 kilometrów, podziwiając atrakcje naszego miasta. Impreza co roku cieszy się zainteresowaniem biegaczy z całej Polski - zarówno profesjonalistów, jak i amatorów - oraz całych rodzin, które łączą sportowe doznania z odpoczynkiem w parku i na starówce. Co ważne, impreza ma również charakter charytatywny. Co roku, dzięki wsparciu Fundacji PKO Banku Polskiego oraz Śląsko-Małopolskiego Stowarzyszenia Ubezpieczonych (SMSU) organizowana jest zbiórka środków dla niepełnosprawnego dziecka z naszego regionu.

Dla wszystkich, którzy chcieliby przygotować się do biegu pod okiem profesjonalnych trenerów, powstała inicjatywa „Pszczyna biega”. W ramach tej akcji, w każdą sobotę (od 6 kwietnia do 1 czerwca za wyjątkiem Świąt Wielkanocnych) odbywać się będą bezpłatne treningi przygotowujące do pszczyńskiej „dyszki”. Wszystkich chętnych zapraszamy na pierwsze spotkanie, które odbędzie się 6 kwietnia o godzinie 9:00 pod halą Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Pszczynie przy ul. Basztowej 4.

Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę www.biegpszczynski.pl

Zachęcamy do śledzenia naszego profilu: www.facebook.pl/biegpszczynski