przesuń do początku strony
Strona główna/Aktualności/Godziny doradcze dla Grantobiorców w LGD „Ziemia Pszczyńska”

Godziny doradcze dla Grantobiorców w LGD „Ziemia Pszczyńska”

11 Października 2017
kategoria:
News

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Ziemia Pszczyńska” przed planowanym naborem wniosków o powierzenie grantu zaprasza osoby zainteresowane pozyskaniem wsparcia do udziału w bezpłatnych godzinach doradczych.

 Spotkania mają charakter indywidualny, obowiązują zatem zapisy na konkretną godzinę. Czas trwania jednego spotkania to ok. 60 minut.

 Wszystkie spotkania odbywać się będą w siedzibie LGD „Ziemia Pszczyńska”, tj. w Pszczynie przy ul. 3. Maja 11, w godzinach od 12.00 do 17.00.

 Terminy doradztwa:

  •  16. i 18. października 2017 r.
  • 6. i 8. listopada 2017 r.

 Chęć udziału w doradztwie mogą Państwo zgłaszać pod numerem telefonu - 32 210 02 12 - biuro LGD.

 Przypominamy, iż najbliższy planowany projekt grantowy zakłada zwiększenie aktywności i zintegrowania mieszkańców obszaru LSR poprzez realizację grantów w zakresie aktywizacji społecznej. W związku z tym na doradztwo zapraszamy potencjalnych Grantobiorców, zwłaszcza mieszkańców i organizacje pozarządowe działające na obszarze objętym LSR (tj. Gminy: Pawłowice, Suszec, Pszczyna (bez miasta Pszczyna), Miedźna, Kobiór, Goczałkowice-Zdrój, Ornontowice, Wyry, Bojszowy, Orzesze, Bieruń) planujących działania w tym zakresie. Więcej informacji: http://www.lgdziemiapszczynska.pl/