przesuń do początku strony
Strona główna/Aktualności/Kompleksowy remont Ośrodka Kultury w Brzeźcach/Remont Ośrodka Kultury w Brzeźcach

Kompleksowy remont Ośrodka Kultury w Brzeźcach

10 Stycznia 2018
kategoria:
News
Kompleksowy remont Ośrodka Kultury w Brzeźcach

Ponad pół miliona złotych kosztowała kompleksowa przebudowa Ośrodka Kultury w Brzeźcach. Obiekt został wyremontowany i dostosowany do obowiązujących przepisów przeciwpożarowych.

W części kuchennej zainstalowano nowy sprzęt. Wykonano niezbędne roboty wyburzeniowe i rozbiórkowe. Zamontowano nowe drzwi pozwalające na ewakuację z sali bankietowej, wymieniono w całym budynku łatwopalną wykładzinę PCV, a także część okien i drzwi dostosowując ośrodek do obecnych wymogów. Przeprowadzono także niezbędne remonty łącznie z sanitariatami.

- Mieszkańcy Brzeźc mogą być zadowoleni. Po wielu latach wyremontowano wnętrza Ośrodeka Kultury, który obecnie wygląda jak nowy. Nowoczesna kuchnia umożliwi pracę w komfortowych warunkach - mówi burmistrz Dariusz Skrobol.

Remont wykonała Administracja Zasobów Komunalnych. Dostosowanie do wymagań kosztowało 296 tys. zł. Pozostała kwota przeznaczona została na prace remontowe, a także doposażenie kuchni. Prawie 35 tys. zł pochłonęły prace związane z utwardzeniem terenu wokół oraz uzupełnieniem ogrodzenia. To zadanie zrealizowane w ramach pszczyńskiego Budżetu Obywatelskiego.

 

Remont Ośrodka Kultury w Brzeźcach

Zakończył się kompleksowy remont Ośrodka Kultury w Brzeźcach. Obiekt został dostosowany do przepisów przeciwpożarowych.