przesuń do początku strony
Strona główna/Aktualności/Ogłoszenie otwartego konkursu ofert

Ogłoszenie otwartego konkursu ofert

19 Lutego 2018
kategoria:
Komunikaty i ogłoszenia

Burmistrz Pszczyny ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych dla mieszkańców gminy Pszczyna w zakresie pomocy społecznej w 2018 roku pod nazwą "Zapewnienie schronienia wraz z wyżywieniem dla osób bezdomnych z terenu gminy Pszczyna".

Zadanie Nr 1 - Zapewnienie całodobowego schronienia wraz z wyżywieniem dla bezdomnych mężczyzn z terenu Gminy Pszczyna. Maksymalna liczba miejsc, która musi zostać zabezpieczona przez oferenta w okresie każdego miesiąca wynosi 25 miejsc w okresie od 1 kwietnia 2018 roku do 31 grudnia 2018 roku.

Zadanie Nr 2 - Zapewnienie całodobowego schronienia wraz z wyżywieniem dla bezdomnych kobiet oraz bezdomnych kobiet z dziećmi z terenu Gminy Pszczyna. Maksymalna liczba miejsc, która musi zostać zabezpieczona przez Oferenta w okresie każdego miesiąca wynosi 6 miejsc w okresie od 1 kwietnia 2018 roku do 31 grudnia 2018 roku.

Treść zarządzenia o konkursie, ogłoszenie o konkursie, Regulamin Otwartego Konkursu Ofert oraz Regulamin Komisji Konkursowej do pobrania w załącznikach.

http://bip.pszczyna.pl/ogloszenie-otwartego-konkursu-ofert-6