przesuń do początku strony
Strona główna/Aktualności/Wyniki wyszukiwania

Aktualności

 • Znaleziono 216 wiadomości.

 • 22 Marca 2017
  kategoria:
  News

  Rower miejski dojechał do Pszczyny

  Przed długim majowym weekendem w Pszczynie zostanie uruchomiona wypożyczalnia rowerów miejskich. Na czterech stacjach znajdzie się w sumie 40 rowerów.

 • Ulica Józefa Brudnego zamiast Gwardii Ludowej?
  17 Marca 2017
  kategoria:
  News

  Ulica Józefa Brudnego zamiast Gwardii Ludowej?

  Uczniowie pszczyńskiego Gimnazjum nr 1, Jan Franek oraz Zofia Pławecka, biorą udział w rekrutacji do XXIII Sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży.

 • Powiatowe Targi Pracy i Aktywności Społecznej
  16 Marca 2017
  kategoria:
  News

  Powiatowe Targi Pracy i Aktywności Społecznej

  Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie po raz piąty będzie organizował Powiatowe Targi Pracy i Aktywności Społecznej, które odbędą się 6 kwietnia 2017r. w Powiatowym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Pszczynie, ul. Zamenhofa 5a, w godzinach od 10:00 do 13:00.

 • Zdrojowa - Jeziorna: inwestycja ucieszy kierowców
  16 Marca 2017
  kategoria:
  News

  Zdrojowa - Jeziorna: inwestycja ucieszy kierowców i rowerzystów

  W czwartek 16 marca podpisana została umowa na przebudowę ul. Zdrojowej i Jeziornej. To największa powiatowa inwestycja na drogach w kosztach, w której partycypują również gmina Pszczyna i Goczałkowice-Zdrój.

 • Ponad 20 tys. osób odwiedziło pszczyńskie lodow
  15 Marca 2017
  kategoria:
  News

  Ponad 20 tys. osób odwiedziło pszczyńskie lodowisko

  Z pszczyńskiego rynku znika lodowisko. Miejska ślizgawka czynna była od początku grudnia. Skorzystało z niej ponad 20 tys. osób, nie licząc uczniów pszczyńskich szkół, którzy na lód wyjeżdżali w ramach zajęć.

 • Do 17 marca Urząd zbiera ankiety od chętnych do
  15 Marca 2017
  kategoria:
  News

  Do 17 marca Urząd zbiera ankiety od chętnych do wymiany pieca i termomodernizacji

  Program wymiany starych pieców, a także termomodernizacji budynków, który uruchomi Urząd Miejski w Pszczynie jest jednym z najbardziej komentowanych i wyczekiwanych projektów. Takie opinie kierują do burmistrza Pszczyny Dariusza Skrobola mieszkańcy – którzy chcą, aby w Pszczynie jak najszybciej uporać się z problemem smogu. 

 • 15 Marca 2017
  kategoria:
  News

  Pszczyna i Paskov otrzymały 55 tys. EUR na wspólny projekt

  Gmina Pszczyna, a także czeska miejscowość Paskov otrzymały 55 640 EUR na realizację wspólnego projektu. Pieniądze pochodzą z Funduszu Mikroprojektów Euroregionu Beskidy Programu Interreg V-A Republika Czeska-Polska. Głównym celem jest rozwój turystyki na terenach przygranicznych.

 • Powitanie wiosny w skansenie
  14 Marca 2017
  kategoria:
  News

  Powitanie wiosny w skansenie

  Zima powoli szykuje się do odejścia, a my z każdym dniem coraz bardziej zbliżamy się do zmiany pór roku. W dniach 21-23 marca w Skansenie – Zagrodzie Wsi Pszczyńskiej dzieci poszukają pierwszych oznak wiosny oraz poznają dawne obrzędy związane ze zmianą pór roku.

 • Uczniowie z Łąki mobilizują siły
  14 Marca 2017
  kategoria:
  News

  Uczniowie z Łąki mobilizują siły

  Ognisko Muzyczne, Burmistrz Pszczyny, Restauracja Sztamfer i serwis Gryfnie.com wspierają uczniów z Łąki w wygraniu 30 000 zł. 

 • Asfalt zamiast trylinki
  13 Marca 2017
  kategoria:
  News

  Asfalt zamiast trylinki

  Do końca sierpnia będzie miał czas wykonawca na przebudowę części ul. Krasińskiego pomiędzy ulicami Juliusza Słowackiego, a Marii Konopnickiej w Pszczynie.