przesuń do początku strony
Strona główna/Aktualności/Wyniki wyszukiwania

Aktualności

 • Znaleziono 339 wiadomości.

 • Nie ma już trylinki na części Krasińskiego
  06 Września 2017
  kategoria:
  News

  Nie ma już trylinki na części Krasińskiego

  Po zakończeniu roku szkolnego rozpoczęto prace na części ul. Krasińskiego pomiędzy ulicami Juliusza Słowackiego, a Marii Konopnickiej w Pszczynie. W miejscu starej nawierzchni z trylinki pojawia się nowa nawierzchnia asfaltowa.

 • Przedszkole w Porębie już działa
  05 Września 2017
  kategoria:
  News

  Przedszkole w Porębie już działa

  Od 1 września działa w Porębie nowe przedszkole. Dzięki inwestycji powstało 50 nowych miejsc. W poniedziałek 4 września grupę przedszkolaków odwiedził burmistrz Pszczyny, który chciał zobaczyć jak dzieci czują się w nowej placówce.

 • Dzień Baniek Mydlanych
  05 Września 2017
  kategoria:
  News

  Dzień Baniek Mydlanych

  W sobotę  na rynku odbędzie się  "Dzień Baniek Mydlanych". Ideą imprezy jest zgromadzenie całych rodzin wraz z dziećmi aby każdy mógł oddać się beztroskiej zabawie puszczania wielkich, kolorowych baniek mydlanych.

 • To były piękne dożynki
  04 Września 2017
  kategoria:
  News

  To były piękne dożynki

  Gospodarzem tegorocznych dożynek gminy Pszczyna było sołectwo Czarków. Uroczystości rozpoczęły się w niedzielę 3 września od mszy św. w kościele pw. św. Józefa Robotnika. Następnie barwny korowód udał się na boisko sportowe. Tam zaplanowano dalszą część obchodów.  

 • Czytali fragmenty "Wesela"
  04 Września 2017
  kategoria:
  News

  Czytali fragmenty "Wesela"

  W sobotę 2 września w Miejsko-Powiatowej Bibliotece w Pszczynie czytano fragmenty „Wesela” Stanisława Wyspiańskiego. Wśród zaproszonych gości znaleźli się burmistrz Pszczyny Dariusz Skrobol oraz zastępca burmistrza Barbara Sopot-Zembok, którzy zaprezentowali jedną ze scen dramatu.

 • 01 Września 2017
  kategoria:
  News

  Pszczyński Budżet Obywatelski 2018 - Jak głosować

  Zobacz jak głosować!

 • Adresy głosowania tradycyjnego do PBO 2018
  01 Września 2017
  kategoria:
  News

  Adresy głosowania tradycyjnego do PBO 2018

  Jak co roku głosowanie do Pszczyńskiego Budżetu Obywatelskiego przebiega za pośrednictwem panelu do głosowania na stronie internetowej www.obywatelski.pszczyna.pl oraz, dla wszystkich nie korzystających z Internetu, na tradycyjnych kartach do głosowania.

 • Sportowcy otrzymają stypendia
  01 Września 2017
  kategoria:
  News

  Sportowcy otrzymają stypendia

  Sportowcy z gminy Pszczyna do końca roku będą otrzymywali stypendia za wysokie wyniki w krajowym i międzynarodowym współzawodnictwie. Burmistrz Pszczyny Dariusz Skrobol przyznał je 46 zawodnikom.

 • Dożynki Gminne w Czarkowie
  01 Września 2017
  kategoria:
  News

  Dożynki Gminne w Czarkowie

  Burmistrz Pszczyny, starostowie dożynek oraz Rada Sołecka zapraszają na Dożynki Gminne w Czarkowie. Święto Plonów odbędzie się w niedzielę 3 września.

 • Rodzina 500+ : Złóż wniosek i zachowaj ciągło
  31 Sierpnia 2017
  kategoria:
  News

  Rodzina 500+ : Złóż wniosek i zachowaj ciągłość

  Burmistrz Pszczyny informuje, że 31 sierpnia kończy się pierwszy miesiąc przyjmowania nowych wniosków do programu Rodzina 500+.