przesuń do początku strony
Strona główna/Aktualności/Wyniki wyszukiwania

Aktualności

 • Znaleziono 313 wiadomości.

 • Pracownicy placówek oświatowych z gminy Pszczyna
  29 Marca 2017
  kategoria:
  News

  Pracownicy placówek oświatowych z gminy Pszczyna wezmą udział w strajku

  Pracownicy z 14 placówek oświatowych działających na terenie gminy Pszczyna przystąpią do ogólnopolskiego strajku nauczycieli, który odbędzie się 31 marca. 

 • 60 lat Pszczyńskiej Akademii Sztuk Walki
  28 Marca 2017
  kategoria:
  News

  60 lat Pszczyńskiej Akademii Sztuk Walki

  Ponad 180 zawodników, działaczy i instruktorów z całej Polski uczestniczyło w obchodach 60-lecia istnienia Pszczyńskiej Akademii Sztuk Walki. Burmistrz Pszczyny Dariusz Skrobol wręczył Akademii Lwa Pszczyńskiego, statuetkę za wybitne osiągnięcia w dziedzinie sportu. 

 • W kwietniu ruszają treningi biegowe
  28 Marca 2017
  kategoria:
  News

  W kwietniu ruszają treningi biegowe

  Po raz czwarty biegacze będą przygotowywali się do startu w Carbo Asecura Biegu Pszczyńskim o Puchar Burmistrza. Pierwsze spotkanie odbędzie się w sobotę 1 kwietnia. 

 • Posadzą drzewa na „nowej” Bogedaina
  27 Marca 2017
  kategoria:
  News

  Posadzą drzewa na „nowej” Bogedaina

  Jeszcze wiosną rozpocznie się przebudowa ul. Bogedaina w Pszczynie. Inwestycja przewiduje wymianę nawierzchni jezdni, a także budowę nowych chodników. Przy okazji inwestycji powstał projekt zieleni, który zakłada w miejscu starych i chorych drzew nasadzenie nowych. 

 • Więcej kamer na ulicach
  27 Marca 2017
  kategoria:
  News

  Więcej kamer na ulicach

  Z początkiem roku system miejskiego monitoringu został rozbudowany o kolejne pięć kamer. Obecnie jest ich już siedemnaście. 

 • Dyżury telefoniczne doradców podatkowych
  24 Marca 2017
  kategoria:
  News

  Dyżury telefoniczne doradców podatkowych

  Od 21 marca do 27 kwietnia bieżącego roku we wtorki i czwartki w godzinach od 9.00 do 15.00  Doradcy Podatkowi ze Śląskiego Oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych będą prowadzili bezpłatne konsultacje z zakresu ulg i uprawnień podatkowych przysługujących osobom niepełnosprawnym i ich rodzinom.

 • Pszczyńskie Spotkania z Przygodą 24-26.03.2017
  23 Marca 2017
  kategoria:
  News

  Pszczyńskie Spotkania z Przygodą 24-26.03.2017

  Już po raz szósty zapraszamy na Pszczyńskie Spotkania z Przygodą. W dniach 24-26 marca 2017r. Pszczyńskie Centrum Kultury będzie gościć alpinistów, himalaistów, żeglarzy, podróżników i wielu innych ciekawych gości. W programie także projekcje filmowe nagrodzone na festiwalu - Przegląd Filmów Górskich z Lądka Zdrój. 

 • 22 Marca 2017
  kategoria:
  News

  Rower miejski dojechał do Pszczyny

  Przed długim majowym weekendem w Pszczynie zostanie uruchomiona wypożyczalnia rowerów miejskich. Na czterech stacjach znajdzie się w sumie 40 rowerów.

 • Ulica Józefa Brudnego zamiast Gwardii Ludowej?
  17 Marca 2017
  kategoria:
  News

  Ulica Józefa Brudnego zamiast Gwardii Ludowej?

  Uczniowie pszczyńskiego Gimnazjum nr 1, Jan Franek oraz Zofia Pławecka, biorą udział w rekrutacji do XXIII Sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży.

 • Powiatowe Targi Pracy i Aktywności Społecznej
  16 Marca 2017
  kategoria:
  News

  Powiatowe Targi Pracy i Aktywności Społecznej

  Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie po raz piąty będzie organizował Powiatowe Targi Pracy i Aktywności Społecznej, które odbędą się 6 kwietnia 2017r. w Powiatowym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Pszczynie, ul. Zamenhofa 5a, w godzinach od 10:00 do 13:00.