przesuń do początku strony
Strona główna/Aktualności

Aktualności

 • Znaleziono 343 wiadomości.

 • Uczniowie z Łąki walczą o 30 tys. zł
  16 Lutego 2017
  kategoria:
  News

  Uczniowie z Łąki walczą o 30 tys. zł

  Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 9 z Łąki walczą o 30 000 zł na sprzęt multimedialny dla szkoły. Dzięki swojej determinacji są obecnie w czołówce szkół w Polsce w rankingu konkursu Fundacji Orange „Bezpiecznie Tu i Tam“. 

 • Pół miliona złotych dotacji na szkołę w Wiśl
  16 Lutego 2017
  kategoria:
  News

  Pół miliona złotych dotacji na szkołę w Wiśle Małej

  Gmina Pszczyna pozyskała  495 673,84 zł dofinansowania na kompleksową termomodernizację Szkoły Podstawowej nr 13 w Wiśle Małej. Wymiana stolarki, izolacja i ocieplenie całego obiektu kosztować będzie 790 214,21 zł.

 • Pani Anna obchodziła setne urodziny
  15 Lutego 2017
  kategoria:
  News

  Pani Anna obchodziła setne urodziny

  W niedzielę 12 lutego pani Anna Kędzior z Piasku obchodziła swoje setne urodziny. Tradycyjnie z życzeniami do solenizantki udał się burmistrz Pszczyny Dariusz Skrobol, a także sołtys Piasku Barbara Psik. 

 • Wsparcie finansowe na realizację projektów - spo
  14 Lutego 2017
  kategoria:
  News

  Wsparcie finansowe na realizację projektów - spotkanie informacyjne

  Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Ziemia Pszczyńska", w związku z planowanym na kwiecień br. ogłoszeniem kolejnych naborów wniosków, serdecznie zaprasza na spotkania informacyjno-konsultacyjne w gminach, dotyczące możliwości uzyskania wsparcia finansowego na realizację projektów.

 • LKS Studzienice najlepszy w XV turnieju
  13 Lutego 2017
  kategoria:
  News

  LKS Studzienice najlepszy w XV turnieju

  W dniu 12 lutego rozegrany został XV Halowy Turniej Pszczyńskich Drużyn Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Pszczyny. Turniej wygrali piłkarze LKS Studzienice, którzy w finale zmierzyli się z drużyną z Jankowic. 

 • 10 Lutego 2017
  kategoria:
  Komunikaty i ogłoszenia

  Wyniki otwartego konkursu ofert - profilaktyka poprzez sport 2017

  Zarządzenie nr SG.0050.747.2017 Burmistrza Pszczyny z dnia 10.02.2017 lutego w sprawie wyboru podmiotów programu wyłonionych w otwartym konkursie ofert na wspieranie zadań publicznych gminy Pszczyna

 • 10 Lutego 2017
  kategoria:
  Komunikaty i ogłoszenia

  wyniki wyboru podmiotu realizującego program Candis

  Burmistrz Pszczyny ogłasza wyniki wyboru podmiotu realizującego program Candis tj. program przeznaczony dla osób problemowo używających przetworów konopi dla mieszkańców Gminy Pszczyna w 2017 roku. 

 • 10 Lutego 2017
  kategoria:
  Komunikaty i ogłoszenia

  Wyniki otwartego konkursu ofert w zakresie upowszechniania kultury fizycznej i sportu w 2017 roku

  Zarządzenie nr SG.0050.746.2017 Burmistrza Pszczyny z dnia 10 lutego 2017 roku w sprawie wyboru podmiotów programu wyłonionych w otwartym konkursie ofert na wspieranie zadań publicznych w zakresie upowszechniania kultury fizycznej i sportu - Dotacje I/2017, wysokości przyznanych dotacji oraz wyznaczenia Referatu Zdrowia do sprawowania kontroli merytorycznej nad realizacją zadania.

 • Dni Pszczyny bardziej pszczyńskie
  08 Lutego 2017
  kategoria:
  News

  Dni Pszczyny bardziej pszczyńskie

  W sobotę na dużej scenie wystąpi zespół Cree, w niedzielę na zakończenie Dni Pszczyny wystąpi największa gwiazda – Lady Pank. Niewątpliwie tegoroczna impreza powinna być najbardziej „pszczyńska” z dotychczasowych edycji. Święto miasta tradycyjnie odbędzie się w przedostatni weekend sierpnia.

 • Terminy zebrań na osiedlach i w sołectwach
  08 Lutego 2017
  kategoria:
  News

  Terminy zebrań na osiedlach i w sołectwach

  Od spotkania w Porębie rozpocznie się cykl zebrań sprawozdawczych we wszystkich jednostkach pomocniczych gminy. Zebranie sprawozdawczo-wyborcze odbędzie się jedynie na osiedlu Siedlce.