przesuń do początku strony
Strona główna/Aktualności

Aktualności

 • Znaleziono 419 wiadomości.

 • Kryminalne dyktando dla dzieci
  24 Lipca 2017
  kategoria:
  News

  Kryminalne dyktando dla dzieci

  Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Pszczynie Filia Wisła Wielka serdecznie zaprasza uczniów klas IV-VII na kryminalne dyktando dla dzieci pt. (K)rymolirytanduś organizowane w ramach projektu Na tropie Ojczystego.

 • Remont rynku: Najpierw chodnik na ul. Wojska Polsk
  24 Lipca 2017
  kategoria:
  News

  Remont rynku: Najpierw chodnik na ul. Wojska Polskiego

  Rozpoczęły się prace związane z przebudową chodników na pszczyńskiej starówce. Na przełomie lipca i sierpnia będą prowadzone prace wzdłuż ul. Wojska Polskiego. Obecnie trwa demontaż starych płyt. W dalszej kolejności remontowane będą chodniki wokół rynku.

 • testowy
  26 Maja 2017
  kategoria:
  News

  testowy

  kjhnbefnjkfjn  kjn awerkfjnarkfjnwrejfkn k

 • Obchody Dnia Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej or
  10 Kwietnia 2017
  kategoria:
  News

  Obchody Dnia Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej oraz 77. rocznicy masowej zsyłki Polaków na Sybir

  Na cmentarzu wojennym "Pod Trzema Dębami" odbyły się w poniedziałek 10 kwietnia obchody Dnia Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej oraz 77. rocznicy masowej zsyłki Polaków na Sybir. 

 • 07 Kwietnia 2017
  kategoria:
  Komunikaty i ogłoszenia

  Uwaga właściciele drobiu

  Powiatowy Lekarz Weterynarii w Pszczynie informuje, że z dniem 6 kwietnia 2017r. zostały ograniczone restrykcje dotyczące utrzymania drobiu, wprowadzone rozporządzeniem Ministra rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 4 kwietnia 2017 r. w sprawie zarządzenia środków związanych z wystąpieniem wysoce zjadliwej grypy ptaków.

 • 07 Kwietnia 2017
  kategoria:
  Komunikaty i ogłoszenia

  Zmiana lokalizacji Referatów Urzędu Miejskiego

  Uprzejmie informujemy, że od 10 kwietnia 2017 r.  Referat Ochrony Środowiska i Rolnictwa, Referat Zdrowia, Biuro ds. Profilaktyki i Przeciwdziałania Uzależnieniom - od 13 kwietnia Ochrona przeciwpożarowa, zostają przeniesione do budynku przy ulicy Dworcowej 30 w Pszczynie (dawna siedziba AZK). Za utrudnienia przepraszamy

 • 06 Kwietnia 2017
  kategoria:
  Komunikaty i ogłoszenia

  Informacja Burmistrza Pszczyny

  Burmistrz Pszczyny informuje, że na podstawie art. 19 a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (t.j.Dz. U. z 2017 r. poz. 1817 z późn. zm.) w dniu 31.03.2017 r. wpłynęła oferta Pszczyńskiego Klubu Tenisowo- Narciarskiego Greg Team z siedzibą w Pszczynie

 • Ogromne pieniądze na Park Zwierzyniec
  04 Kwietnia 2017
  kategoria:
  News

  Ogromne pieniądze na Park Zwierzyniec

  W ciągu pięciu lat gmina Pszczyna przeznaczy na zagospodarowanie parku ponad 5,5 mln zł. Po raz kolejny Urząd Miejski w Pszczynie pozyskał wysoką dotację, sięgającą aż  2 666 365 zł. 

 • Umowa na przebudowę ul. Mickiewicza podpisanaUmow
  04 Kwietnia 2017
  kategoria:
  News

  Umowa na przebudowę ul. Mickiewicza podpisanaUmowa na przebudowę ul. Mickiewicza podpisana

  Z początkiem kwietnia burmistrz Pszczyny Dariusz Skrobol podpisał z wykonawcą umowę na przebudowę ul. Mickiewicza w Piasku. Inwestycja kosztować będzie 686 746,70 zł. 

 • Sukces w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Regionie
  04 Kwietnia 2017
  kategoria:
  News

  Sukces w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Regionie SILESIA INCOGNITA

  30 marca b.r. odbył się w Tyskiej Galerii Sportu na Stadionie Miejskim II Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Górnym Śląsku “Silesia Incognita” zorganizowany przez SP nr 37 im. K. Makuszyńskiego w Tychach oraz Muzeum Miejskie w Tychach pod patronatem Wojewódzkiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli WOM w Katowicach.