Urząd Miejski w Pszczynie - Aktualne wydarzenia


Wsparcie dla Uniwersytetu Trzeciego Wieku Drukuj Email
wtorek, 30 września 2014

Uniwersytet Trzeciego Wieku w ramach wsparcia realizacji  zadania publicznego „Teraz jest nasz czas – aktywizacja seniorów w gminie Pszczyna” otrzyma z Urzędu Miejskiego kwotę 15 tys. zł. Burmistrz Pszczyny Dariusz Skrobol, prezes Stowarzyszenia UTW Ewa Kołodziejczyk oraz wiceprezes Krystian Latko w poniedziałek 29 września podpisali umowę.

Więcej…
 
Umowa podpisana Drukuj Email
wtorek, 30 września 2014

W poniedziałek 29 września burmistrz Pszczyny Dariusz Skrobol podpisał umowę na realizację zadania „Adaptacja pomieszczeń przy OSP w Piasku - przebudowa i nadbudowa istniejącego budynku Ochotniczej Straży Pożarnej”.

 

Więcej…
 
Plany polowań w sezonie 2014/2015 Drukuj Email
wtorek, 30 września 2014

Burmistrz Pszczyny Dariusz Skrobol informuje mieszkańców gminy Pszczyna o planach polowań w sezonie 2014/2015, prowadzonych przez Koła Łowieckie: „Żubr”, „Cyranka”, „Leśnik”, „Bażaniec”, „Ostoja”. Zarządy Kół Łowieckich zwracają się z prośbą do mieszkańców gminy Pszczyna, by w dniach polowań nie wchodzili do lasu oraz nie przebywali w okolicach, w których będzie trwało polowanie.

 

Więcej…
 
Do 30 września III rata za koncesję Drukuj Email
wtorek, 30 września 2014

Urząd Miejski w Pszczynie przypomina, iż zgodnie z art. 111 ust. 7 ustawy z dnia 26 października 1982 r. o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi (Dz. U. 2012 r. poz. 1356 z późn. zmianami) przedsiębiorcy prowadzący sprzedaż napojów alkoholowych w sklepach oraz placówkach gastronomicznych, zobowiązani są do uiszczenia III raty opłaty za korzystanie z zezwoleń, w nieprzekraczalnym terminie do 30 września 2014 r.

 

Więcej…
 
Informacja Burmistrza Pszczyny Drukuj Email
poniedziałek, 29 września 2014

Burmistrz Pszczyny informuje o możliwości składania wniosków o udzielenie dotacji na interwencyjne prace budowlane wynikające z zagrożenia zabytków o charakterze sakralnym o konstrukcji drewnianej, wpisanych do rejestru zabytków, znajdujących się na terenie Gminy Pszczyna. Termin składania wniosków upływa z dniem 06.10.2014 r.

Szczegółowe informacje

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 224

Wybory samorządowe 2014

Reklama

Internetowa mapa Pszczyny

Reklama

Budżet Obywatelski

Reklama

Biuletyn Informacji Publicznej

Reklama

Prawo miejscowe

Reklama

Deklaracje "śmieciowe"

Reklama

Karta dużej rodziny

Reklama

Publikacja regionalna

Reklama

Wirtualne biuro

Reklama

Jesteśmy na SpaceIN

Reklama

Program ochrony powietrza

Reklama

CEIDG

Reklama

Tłumacz migowy w Urzędzie

Reklama

Lokalna Grupa Działania

Reklama

Urząd wyśle SMS-a

Reklama

Projekt KREATOR

Reklama

Głos Pszczyński

Reklama

Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies .