przesuń do początku strony

Rada Miejska

Skład Rady Miejskiej

Leszek Szczotka

Leszek Szczotka(Okręg wyborczy nr 18, Lista nr 28)
Przewodniczący Rady Miejskiej
tel. 607 327 998
e-mail:  

Maciej Roman Stieber

Maciej Roman Stieber(Okręg wyborczy nr 7, Lista nr 35)
Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej, Komisja Gospodarki
tel. 503 136 212
e-mail:

Ryszard Piotr Baron

Ryszard Piotr Baron(Okręg wyborczy nr 12, Lista nr 4)
Komisja Budżetu, Komisja Gospodarki
tel. 609 025 650
e-mail:  

 

Krystian Józef Czypek

Krystian Józef Czypek(Okręg wyborczy nr 20, Lista nr 40)
Przewodniczący Komisji Budżetu
tel. 32 210 52 09
e-mail:  

 

Renata Małgorzata Dyrda

Renata Małgorzata Dyrda(Okręg wyborczy nr 16, Lista nr 4)
Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej, Komisja Gospodarki
tel. 784 043 054
e-mail:  

 

Krystyna Fuławka

Krystyna Fuławka(Okręg wyborczy nr 6, Lista nr 32)
Komisja Gospodarki, Komisja Spraw Społecznych
tel. 696 255 161
e-mail:  


Arkadiusz Maciej Gardiasz

Arkadiusz Maciej Gardiasz(Okręg wyborczy nr 3, Lista nr 35)
Komisja Rewizyjna, Komisja Budżetu, Komisja Gospodarki
tel.509 108 193
e-mail:  


Stanisław Józef Goraus 

Stanisław Józef Goraus(Okręg wyborczy nr 15, Lista nr 4)
Komisja Budżetu, Komisja Gospodarki
tel. 507 354 599
e-mail:  


Henryk Franciszek Kopiec

Henryk Franciszek Kopiec(Okręg wyborczy nr 9, Lista nr 32)
Komisja Rewizyjna, Komisja Budżetu, Komisja Gospodarki
tel. 691 123 406
e-mail:  


Jacek Damian Kubis

Jacek Damian Kubis(Okręg wyborczy nr 13, Lista nr 29)
Przewodniczący Komisji Gospodarki, Komisja Budżetu
tel. 889 895 010
e-mail:  


Grzegorz Konrad Kuczera

Grzegorz Konrad Kuczera(Okręg wyborczy nr 1, Lista nr 35)
Komisja Spraw Społecznych
tel. 603 382 366
e-mail:  


Marcelina Ewa Leki

Marcelina Ewa Leki(Okręg wyborczy nr 11, Lista nr 32)
Przewodnicząca Komisja Spraw Społecznych, Komisja Gospodarki
tel. 665 243 667
e-mail:  


Tomasz Urban Niesyto

Tomasz Niesyto(Okręg wyborczy nr 2, Lista nr 4)
Komisja Gospodarki, Komisja Spraw Społecznych
tel.32 210 58 31
e-mail: 


Barbara Maria Psik

Barbara Maria Psik(Okręg wyborczy nr 14, Lista nr 29)
Komisja Gospodarki, Komisja Spraw Społecznych
tel.601 477 177
e-mail:  

 
Piotr Marian Rabaszowski

Piotr Marian Rabaszowski(Okręg wyborczy nr 21, Lista nr 39)
Komisja Budżetu, Komisja Gospodarki, Komisja Spraw Społecznych
tel. 602 127 773
e-mail:  


Jolanta Maria Spek

 Jolanta Maria Spek(Okręg wyborczy nr 17, Lista nr 29)
Komisja Budżetu, Komisja Gospodarki
tel. 605 515 839
e-mail:  


Marek Ludwik Szklorz 

Marek Ludwik Szklorz (Okręg wyborczy nr 4, Lista nr 33)
Komisja Budżetu, Komisja Gospodarki
tel. 600 334 588
e-mail:  


Maria Danuta Szostak

Maria Danuta Szostak(Okręg wyborczy nr 10, Lista nr 32)
Komisja Budżetu, Komisja Spraw Społecznych
tel. 664 311 546
e-mail:  

 

Łukasz Benedykt Tetla

Łukasz Benedykt Tetla(Okręg wyborczy nr 23, Lista nr 29)
Komisja Budżetu, Komisja Gospodarki
tel. 502 416 987
e-mail:  


Roman Kazimierz Urbańczyk

Roman Urbańczyk(Okręg wyborczy nr 8, Lista nr 32)
Komisja Budżetu, Komisja Gospodarki
tel. 601 507 010
e-mail:  


Kamil Mateusz Widłok

Kamil Mateusz Widłok(Okręg wyborczy nr 5, Lista nr 31)
Komisja Budżetu, Komisja Gospodarki, Komisja Spraw Społecznych, Komisja Rewizyjna
tel. 506 550 527
e-mail:  


Marta Magdalena Wojciechowska - Smolarz

Marta Magdalena Wojciechowska - Smolarz(Okręg wyborczy nr 22, Lista nr 35)
Komisja Budżetu, Komisja Spraw Społecznych, Komisja Gospodarki
tel. 785 258 944
e-mail:  


Andrzej Marian Wojtanowicz

 Andrzej Marian Wojtanowicz(Okręg wyborczy nr 19, Lista nr 37)
Komisja Gospodarki, Komisja Spraw Społecznych
tel. 602 687 572
e-mail: