przesuń do początku strony
Strona główna/Rada Miejska

Rada Miejska

Skład Rady Miejskiej w Pszczynie w kadencji 2024 - 2029

Leszek Szczotka - Przewodniczący rady

Leszek Szczotka(Okręg wyborczy nr 3, Lista nr 24)
Przewodniczący Rady Miejskiej, Komisja Budżetu
tel. 607 327 998
e-mail: lszczotka[at]pszczyna.pl 


 

Marek Dutkowski - Wiceprzewodniczący rady

Marek Dutkowski(Okręg wyborczy nr 1, Lista nr 26)
Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej, Komisja Budżetu
tel. 602 525 996
e-mail: mdutkowski[at]pszczyna.pl

 

Maria Szostak - Wiceprzewodnicząca rady

Maria SzostakOkręg wyborczy nr 1, Lista nr 24)
Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej, Komisja Budżetu, Komisji Oświaty i Spraw Społecznych
tel. 664 311 546
e-mail: mszostak[at]pszczyna.pl


 

Tadeusz Bałuch

Tadeusz Bałuch(Okręg wyborczy nr 1, Lista nr 1)
Komisja Budżetu,  Komisja Rewizyjna
tel. 505 001 453
e-mail: tbaluch[at]pszczyna.pl 

 

Joanna Brożek

Joanna Brożek(Okręg wyborczy nr 4, Lista nr 24)
Komisja Budżetu, Komisja Gospodarki, Komisja Rewizyjna
tel.
e-mail: jbrozek[at]pszczyna.pl 

 

 

Renata Dyrda

Renata Małgorzata Dyrda(Okręg wyborczy nr 3, Lista nr 26)
Przewodnicząca Komisji Gospodarki, Komisja Skarg, Wniosków i Petycji
tel. 784 043 054
e-mail: rdyrda[at]pszczyna.pl

 

Arkadiusz  Gardiasz

Arkadiusz  Gardiasz(Okręg wyborczy nr 2, Lista nr 26)
Przewodniczący Komisji Skarg, Wniosków i Petycji, Komisja Gospodarki
tel. 509 108 193
e-mail: agardiasz[at]pszczyna.pl

 

Jacek Granda

Jacek Granda(Okręg wyborczy nr 2, Lista nr 26)
Wiceprzewodniczący Komisji Skarg, Wniosków i Petycji, Komisja Gospodarki
tel.
e-mail: jgranda[at]@pszczyna.pl

 

Ireneusz Gruszka

Ireneusz Gruszka(Okręg wyborczy nr 4, Lista nr 24)
Wiceprzewodniczący Komisji Budżetu, Komisja Gospodarki, Komisja Oświaty i Spraw Społecznych, Komisja Sportu i Kultury Fizycznej
tel. 886 094 277
e-mail: igruszka[at]pszczyna.pl 

 

 

Marcelina Leki

Marcelina Leki(Okręg wyborczy nr 1, Lista nr 24)
Przewodnicząca Komisja Oświaty i Spraw Społecznych, Komisja Budżetu, Komisja Zdrowia
tel. 665 243 667
e-mail: mleki[at]pszczyna.pl
 

 

 

Marcin Leśniewski

Marcin Leśniewski(Okręg wyborczy nr 2, Lista nr 24)
Przewodniczący Komisji Zdrowia, Komisja Gospodarki
tel. 783 297 968
e-mail: mlesniewski[at]pszczyna.pl 

 

 

Andrzej Mańka

Andrzej Mańka(Okręg wyborczy nr 3, Lista nr 1)
Komisja Gospodarki, Komisja Skarg, Wniosków i Petycji
tel. 781 756 000
e-mail: amanka[at]pszczyna.pl

 

 

Kordian Piszczek

Kordian Piszczek(Okręg wyborczy nr 3, Lista nr 1)
Komisja Gospodarki, Komisja Sportu i Kultury Fizycznej
tel. 502 419 023
e-mail: kpiszczek[at]pszczyna.pl 

 

 

Barbara Psik

Barbara Maria Psik(Okręg wyborczy nr 3, Lista nr 25)
Wiceprzewodnicząca Komisji Rewizyjnej, Komisja Budżetu, Komisja Gospodarki, Komisja Skarg, Wniosków i Petycji, Komisja Sportu i Kultury Fizycznej
tel. 601 477 177
e-mail: bpsik[at]pszczyna.pl

 

 

 Piotr Marian Rabaszowski

Piotr Marian Rabaszowski(Okręg wyborczy nr 4, Lista nr 1)
 Wiceprzewodniczący Komisji Sportu i Kultury Fizycznej, Komisja Gospodarki,
tel. 602 127 773
e-mail: prabaszowski[at]pszczyna.pl

 

Katarzyna Raszka

Katarzyna Raszka(Okręg wyborczy nr 2, Lista nr 1)
Komisja Oświaty i Spraw Społecznych, Komisja Zdrowia
tel. 699 707 599
e-mail: kraszka[at]pszczyna.pl 

 

 

Jolanta Spek 

Jolanta Spek(Okręg wyborczy nr 3, Lista nr 26)
Komisja Budżetu, Komisja Gospodarki, Komisja Rewizyjna, Komisja Skarg, Wniosków i Petycji
tel. 605 515 839
e-mail: jspek[at]pszczyna.pl

 

 

Maciej Stieber

Maciej Stieber(Okręg wyborczy nr 1, Lista nr 26)
Przewodniczący Komisji Sportu i Kultury Fizycznej, Komisja Gospodarki
tel. 503 136 212
e-mail: mstieber[at]pszczyna.pl

 

Kamil Widłok

Kamil Widłok(Okręg wyborczy nr 2, Lista nr 24)
Przewodniczący  Komisji Rewizyjnej, Komisja Gospodarki, Komisja Sportu i Kultury Fizycznej
tel. 506 550 527
e-mail: kwidlok[at]pszczyna.pl 

 

 

Adrian Winkler

Adrian Winkler(Okręg wyborczy nr 4, Lista nr 24)
Wiceprzewodniczący Komisji Zdrowia, Komisja Gospodarki, Komisja Rewizyjna
tel. 607 246 492
e-mail: awinkler[at]pszczyna.pl 

 

 

Marta Wojciechowska - Smolarz

Marta Wojciechowska - Smolarz(Okręg wyborczy nr 4, Lista nr 26)
Wiceprzewodnicząca Komisji Oświaty i  Spraw Społecznych, Komisja Rewizyjna
tel. 785 258 944
e-mail: mwojciechowska[at]pszczyna.pl

 

Andrzej Marian Wojtanowicz

 Andrzej Wojtanowicz(Okręg wyborczy nr 3, Lista nr 24)
Przewodniczący Komisji Budżetu, Komisja Sportu i Kultury Fizycznej
tel. 602 687 572
e-mail: awojtanowicz[at]pszczyna.pl

 

 

Michał Jerzy Ziebura

Michał Ziebura(Okręg wyborczy nr 4, Lista nr 1)
Wiceprzewodniczący Komisji Gospodarki, Komisja Skarg, Wniosków i Petycji
tel. 606 365 712
e-mail: mziebura[at]pszczyna.pl