przesuń do początku strony
Strona główna/Aktualności/Ruszają zapisy na Carbo Asecura Bieg Pszczyński

Ruszają zapisy na Carbo Asecura Bieg Pszczyński

30 Marca 2022
kategoria:
News
Ruszają zapisy na Carbo Asecura Bieg Pszczyński

Rozpoczęły się zapisy na Carbo Asecura Bieg Pszczyński o Puchar Burmistrza. Kolejna edycja odbędzie się w niedzielę, 5 czerwca o godz. 10:00.

W zawodach udział weźmie kilkuset biegaczy, którzy będą rywalizowali na trasie o długości 5 i 10 kilometrów. Na krótszej trasie przeprowadzone zostaną również zawody Nordic Wlking. Po zakończeniu biegu głównego w parku pszczyńskim zorganizowane zostaną biegi dziecięce.

- Postanowiliśmy rozgrywać zawody na dwóch dystansach. W ubiegłym roku wiele osób po raz pierwszy w swoim życiu wystartowało w zawodach. Te osoby najczęściej wybierały pięciokilometrową trasę. Otrzymaliśmy wiele próśb, aby w tym roku biegacze również mieli wybór. Trwają intensywne przygotowania. Zrobimy wszystko, aby nasze zawody na długo pozostały w pamięci uczestników - informuje Jacek Jucha, prezes Carbo Asecura.

Zapisy do udziały w zawodach należy dokonać za pośrednictwem specjalnej platformy internetowej:

Link do zapsiów - kliknij tutaj

- Carbo Asecura Bieg Pszczyński to najstarszy bieg uliczny w naszej gminie. Robimy wszystko, aby w zawodach brały udział całe rodziny, dlatego mocnym akcentem są dla nas biegi dziecięce. Wielokrotnie spotykałem się z opiniami, że ogromnym wsparciem dla zawodników są wolontariusze i kibice. Jestem przekonany, że w tym roku imprezie również będzie towarzyszyła fantastyczna atmosfera - informuje burmistrz Dariusz Skrobol, który wielokrotnie jako zawodnik uczestniczył w wydarzeniu.

Opłata startowa po internetowej rejestracji od daty uruchomienia zapisów do 15 kwietnia wynosi 50 zł. W terminie od 16 kwietnia do 27 maja udział w zawodach kosztuje 60 zł - (liczy się data zaksięgowania wpłaty). W dniu zawodów należy liczyć się z opłatą w wysokości 75 zł.