przesuń do początku strony
Strona główna/Aktualności/Bezpłatne warsztaty kreatywno-ruchowe w Parku Aktywności

Bezpłatne warsztaty kreatywno-ruchowe w Parku Aktywności

01 Sierpnia 2022
kategoria:
News
Bezpłatne warsztaty kreatywno-ruchowe w Parku Akt

Przez pięć kolejnych wtorków sierpnia w pszczyńskim Parku Aktywności przy ulicy Bramkowej będą organizowane warsztaty kreatywno-ruchowe. Zajęcia będą połączone z nauką języka angielskiego dla całej rodziny. Co ważne, udział jest bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona.

Zajęcia będą się odbywać w dniach: 2 sierpnia, 9 sierpnia, 16 sierpnia, 23 sierpnia i 30 sierpnia. Zapraszamy w godzinach od 10.00 do 14.00. W programie warsztatów między innymi: malowanie kubków, projektowanie i malowanie własnych koszulek, kącik fotograficzny - odtwarzanie słynnych dzieł sztuki, pilates i joga dla dzieci i dorosłych. Prowadzone będą również gry terenowe. Uczestnicy będą też wykonywać breloczki i malować kredą w sprayu. Wszystkie zajęcia będą połączone z nauką języka angielskiego.

- Zapraszam do odwiedzania Parku Aktywności w Pszczynie. Zwłaszcza w okresie letnim na wszystkich czeka tu mnóstwo atrakcji, między innymi wodny plac zabaw, huśtawki, tężnia solankowa i liczne zjeżdżalnie - zachęca burmistrz Dariusz Skrobol. - Liczne zajęcia, w tym warsztaty kreatywno-ruchowe czy zajęcia z jogi pokazują, że jest to doskonałe miejsce na spędzenie wolnego czasu w towarzystwie osób o podobnych zainteresowaniach. Namawiam do uczestnictwa - dodaje.

Wydarzenie jest realizowane w ramach Projektu Kultura dla każdego. Diagnoza grup nieobecnych w działalności PCKul, w ramach programu Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne. Edycja 2022 Narodowego Centrum Kultury.