Strona główna/Aktualności/Dni Pszczyny - Turniej tenisa/Tenis

Dni Pszczyny - Turniej tenisa

22 Sierpnia 2017
kategoria:
News

W dniu 19 sierpnia jak co roku w ramach Dni Pszczyny na kortach przy ulicy Bratniej odbył się turniej tenisowy o Puchar Burmistrza Pszczyny.

Rywalizacja została zakończona w dwóch kategoriach: drużynowa i 40+.
Jak zwykle mecze były zacięte i do końca nie było wiadomo kto zwycięży. Ostatecznie
w rywalizacji drużynowej zwyciężyli Paweł Burliga i Patryk Horst. Drugie miejsce zajęli Miłosz Pająk i Leszek Wróbel. Na trzecim miejscu uplasowali się Grzegorz Mola i Jakub Skoczyński

W kategorii 40+ zwyciężył Paweł Burliga , który w finale pokonał Leszka Wróbla. Trzecie miejsce zajął Sławosz Pękała.

Turniej dzieci do lat 10 został przeniesiony na dzień 2.09 w związku ze złymi warunkami atmosferycznymi.