przesuń do początku strony
Strona główna/Aktualności/Domowy koncert dla szpitala w Pszczynie

Domowy koncert dla szpitala w Pszczynie

11 Maja 2020
kategoria:
News
Domowy koncert dla szpitala w Pszczynie

Pszczyńscy muzycy postanowili włączyć się w akcję pomocy dla szpitala w Pszczynie. Wspólnie zagrali niezwykły koncert, który był transmitowany w internecie. Wydarzenie odbyło się pod patronatem burmistrza Pszczyny Dariusza Skrobola, który był gościem telewizyjnego studia.

Koncert łączący praktycznie wszystkie gatunki muzyczne odbył się w piątek, 8 maja o godzinie 20.00 na portalu pless.pl. Wystąpili w nim artyści związani z naszym miastem, w większości znani między innymi z płyt "Wam Powstańcy - gizdy z Pszczyny" oraz " Pszczyńscy kolędnicy". Zaśpiewali i zagrali: Basia Broda - Malon & Seba Malon, Agata Foltyn, Hard Rockets, Insekt, Alicja Janosz, Koziguar, Zbyszek Lejawka, Łowcy. B, Czesław Mozil, now, Piotr "Piterpan" Hartman, Zuzanna Piech, sPolish radio, Terapeuci Grupa Wawa oraz Sebastian Riedel.

- Miałem wielką przyjemność być gościem studia, podziękować wszystkim artystom, którzy wzięli udział w tym niezwykłym i szlachetnym projekcie, a także opowiedzieć o pomocy gminy Pszczyna dla Szpitala Powiatowego. Jeszcze raz wszystkim serdecznie dziękuję - mówi burmistrz Dariusz Skrobol.

Koncert odbył się w nietypowych - domowych warunkach, a jego celem będzie zbiórka funduszy na rzecz pszczyńskiego szpitala.

Darowizny można nadal wpłacać na specjalnie do tego celu przeznaczone konto bankowe:
36 1020 2528 0000 0502 0505 0150
Szpital Powiatowy w Pszczynie, ul. dr. Witolda Antesa 11,
43 - 200 Pszczyna
W tytule przelewu należy wpisać hasło "Szpitalny koncert"

Zapis koncertu można obejrzeć poniżej:

Zaproszenie na koncert:
 

fot. pless.pl