przesuń do początku strony
Strona główna/Aktualności/Kino samochodowe w Pszczynie - wybieramy razem film!

Kino samochodowe w Pszczynie - wybieramy razem film!

22 Maja 2020
kategoria:
News
Kino samochodowe w Pszczynie - wybieramy razem fil

11 oraz 21 czerwca w Pszczynie przy ulicy Szymanowskiego odbędą się seanse w ramach kina samochodowego. O tym, co będzie można obejrzeć, zadecydują w ankiecie mieszkańcy.

 Tegoroczne możliwości rozrywki i wspólnego odbioru różnych form kultury są mocno ograniczone. Jednakże mamy dla Was coś, co zgodnie z prawem i zasadami bezpieczeństwa sanitarnego pozwoli w towarzystwie innych osób rozerwać się i spędzić miły wieczór. Trwają przygotowania do pierwszych seansów kina samochodowego, na które chcemy Was zaprosić już w czerwcu.

Przygotowujemy możliwy repertuar, który zaproponowaliśmy już na facebooku w formie ankiety.Głosować możecie pod adresem: https://www.facebook.com/mojapszczyna/photos/pcb.603907866885552/2977877405582067/?type=3&theater

Filmy wyświetlać będziemy na wielkim profesjonalnym ekranie na terenie Pasażu Książęcego, a obejrzycie je z siedzeń Waszych samochodów. Dźwięk usłyszycie w głośnikach odbiorników radiowych nastawionych na podaną częstotliwość.  Wszystko bezpiecznie i zdrowo!

Jednocześnie, wspierając lokalnych przedsiębiorców, umożliwimy Wam telefoniczne lub internetowe zamówienie napojów i pyszności z pszczyńskich lokali gastronomicznych z dowozem wprost do Waszego samochodu tuż przed seansem.

Seanse będą rozpoczynać się o godzinie 21.00. Wjazd samochodów zostanie zorganizowany od 19.00 do 20.40. Obowiązywać będą bilety w cenie 10 zł / samochód (w cenie porcja popcornu). Informację o rezerwacji miejsc podamy wkrótce.

Organizatorami kina samochodowego są Urząd Miejski w Pszczynie oraz PCKul.