przesuń do początku strony
Strona główna/Aktualności/Piłkarski weekend za nami/XVI Halowy Turniej Piłki Nożnej Pszczyńskich Drużyn o Puchar Burmistrza Pszczyny

Piłkarski weekend za nami

24 Stycznia 2018
kategoria:
News
Piłkarski weekend za nami

W niedzielę w hali w Goczałkowicach rozegrano szesnasty XVI Halowy Turniej Piłki Nożnej Pszczyńskich Drużyn o Puchar Burmistrza Pszczyny. Dzień wcześniej odbył się turniej młodzików.

Do rywalizacji o Puchar Burmistrza stanęło osiem zespołów. Cztery z nich awansowały do fazy pucharowej. Ostatecznie turniej zwyciężyła drużyna LKS-u Studzienice, która w finale pokonała piłkarzy z Jankowic 2:0. W meczu o 3 miejsce pojedynek stoczyły zespoły z Łąki i Wisły Wielkiej. Po ostatnim gwizdku lepsi okazali się zawodnicy z Wisły, którzy ostatecznie stanęli na najniższym stopniu podium.

Na zakończenie turnieju burmistrz Pszczyny Dariusz Skrobol wręczył najlepszym zespołom pamiątkowe puchary.

 

Klasyfikacja końcowa:

  1. LKS Studzienica
  2. LKS Znicz jankowice
  3. LKS Wisła Wielka

W sobotę w hali spotkały się drużyny młodzików. Stawką zawodów był Puchar Dyrektora Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Pszczynie. Zawody odbyły się po raz dziewiętnasty.


Najlepiej na hali spisała się drużyna Iskry Pszczyna, która zwyciężyła zawody. Na drugim miejscu sklasyfikowani zostali goście z Bielska-Białej. Trzecie miejsce przypadło drużynie TS Skalanka Skała, która w małym finale zwyciężyła z LKS-em Czarków.

 

Klasyfikacja końcowa:

  1. Iskra Pszczyna
  2. Rekord Bielsko-Biała
  3. TS Skalanka Skała
XVI Halowy Turniej Piłki Nożnej Pszczyńskich Drużyn o Puchar Burmistrza Pszczyny

W niedzielę w hali w Goczałkowicach rozegrano szesnasty XVI Halowy Turniej Piłki Nożnej Pszczyńskich Drużyn o Puchar Burmistrza Pszczyny