przesuń do początku strony
Strona główna/Aktualności/Sukcesy pszczyńskich lekkoatletów w Mistrzostwach Śląska w Biegach Przełajowych

Sukcesy pszczyńskich lekkoatletów w Mistrzostwach Śląska w Biegach Przełajowych

22 Listopada 2021
kategoria:
News
Sukcesy pszczyńskich lekkoatletów w Mistrzostwac

Trzy złote, jeden brązowy i III miejsce w klasyfikacji drużynowej to dorobek zawodników LKS Pszczyna podczas Mistrzostw Śląska w Biegach Przełajowych.

W sobotę 20 listopada w bytomskim Parku Miejskim im. Franciszka Kachla odbyły się Mistrzostwa Śląska w biegach przełajowych. Bardzo dobry występ zaliczyli zawodnicy LKS Pszczyna zdobywając trzy złote i jeden brązowy medal. W klasyfikacji drużynowej klub LKS Pszczyna zajął trzecie miejsce.

Złote medale wywalczyli: Eliza Megger w biegu na 4km seniorek i U23, Wiktoria Prządka w biegu na 2km U20, a także Jakub Machulec w biegu na 2km U18. Brązowy medal w biegu na 2km U18 zdobyła natomiast Sabina Głąbek.

Brązowy medal zdobyli zawodnicy LKS-u Pszczyna w klasyfikacji drużynowej klubów za MKS MOS Bytom oraz CKS Budowlanymi Częstochowa.