przesuń do początku strony
Strona główna/Aktualności/Zajęcia PCK-ulu na kanale You Tube

Zajęcia PCK-ulu na kanale You Tube

27 Marca 2020
kategoria:
News
Zajęcia PCK-ulu na kanale You Tube

W przyszłym tygodniu zapraszamy na zajęcia pozalekcyjne z Pszczyńskim Centrum Kultury.

- Wiemy, że na pewno tęsknicie już za swoimi instruktorami zajęć PCKul, dlatego postanowiliśmy stworzyć projekt „#ZostańWDomu z PCKul”, w ramach którego będziemy regularnie udostępniać Wam zajęcia online z tańca, gimnastyki oraz tricków z pałeczką mażoretkową. Zajęcia prowadzone będą przez Waszych instruktorów - mówi Michał Czernek, dyrektor Pszczyńskiego Centrum Kultury.

 Ponadto pojawią się zajęcia plastyczne. Na kanale YouTube (PCKul Pszczyna) będą publikowane filmy instruktażowe. Już teraz warto pomyśleć o subskrypcji. Zajęcia skierowane są przede wszystkim do dzieci i młodzieży, chociaż będą również warsztaty taneczne dla osób dorosłych.

- Coraz więcej wydarzeń i warsztatów będzie odbywało się za pośrednictwem Internetu. Dzięki temu nie musimy rezygnować z naszych ulubionych zajęć. To ważne, tym bardziej, że wiele czasu spędzamy we własnych domach - mówi burmistrz Dariusz Skrobol

Już niebawem na profilu facebookowym Pszczyńskiego Centrum Kultury ukaże się harmonogram zajęć i szczegółowe informacje.