przesuń do początku strony
Strona główna/Aktualności/Wyniki wyszukiwania

Aktualności

 • Znaleziono 398 wiadomości.

 • 16 Stycznia 2017
  kategoria:
  Komunikaty i ogłoszenia

  Bezpieczne ferie

  Z inicjatywy Wojewody Śląskiego Jarosława Wieczorka na terenie województwa śląskiego rozpoczęły się działania w ramach akcji „Bezpieczne Ferie 2017”, które potrwają do 27 lutego 2017 r.

 • 13 Stycznia 2017
  kategoria:
  Komunikaty i ogłoszenia

  Zarządzenie w sprawie wyboru ofert

  Poniżej publikujemy zarządzenie Burmistrza Pszczyny w sprawie wyboru ofert zgłoszonych na konkurs realizacji zadań publicznych dla mieszkańców  gminy Pszczyna - Dotacje OZ. I. w 2017 r. w zakresie: ochrony zdrowia; kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego oraz edukacji, oświaty i wychowania, o wysokości dotacji oraz o wyznaczeniu Referatu Zdrowia do sprawowania kontroli merytorycznej i finansowej.

 • 12 Stycznia 2017
  kategoria:
  Komunikaty i ogłoszenia

  Dotacja na zakup nowości wydawniczych

  Gmina Pszczyna w 2016 roku otrzymała dotację celową z budżetu państwa z przeznaczeniem na zakupu nowości wydawniczych niebędących podręcznikami w ramach Priorytetu 3 Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

 • 12 Stycznia 2017
  kategoria:
  Komunikaty i ogłoszenia

  Ogłoszenie o wyborze oferty

  Zarządzenie Burmistrza Pszczyny w sprawie wyboru podmiotu realizującego pomoc terapeutyczną i rehabilitacyjną dla osób uzależnionych i współuzależnionych od alkoholu dla mieszkańców Gminy Pszczyna na 2017 rok

 • 05 Stycznia 2017
  kategoria:
  Komunikaty i ogłoszenia

  Ogłoszenie Burmistrza Pszczyny

  Zarządzenie Burmistrza Pszczyny w sprawie ogłoszenia dla podmiotów realizujących program Candis

 • Harmonogram wywozu odpadów na stronie internetow
  05 Stycznia 2017
  kategoria:
  Komunikaty i ogłoszenia

  Harmonogram wywozu odpadów na stronie internetowej

  Urząd Miejski w Pszczynie informuje, że harmonogramy wywozu odpadów komunalnych, w tym również popiołu dostępne są na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Pszczynie w zakładce Gospodarka odpadami.

 • Zmiana terminu wywozu odpadów
  04 Stycznia 2017
  kategoria:
  Komunikaty i ogłoszenia

  Zmiana terminu wywozu odpadów

  Urząd Miejski w Pszczynie informuje, że posesje, dla których termin odbioru odpadów komunalnych przypada na Święto Trzech Króli piątek 6 stycznia będą obsługiwane w sobotę 7 stycznia.

 • 30 Marca 2012
  kategoria:
  Komunikaty i ogłoszenia

  Urząd z tłumaczem migowym

  W związku z wejściem w życie ustawy o języku migowym i innych środkach komunikowania się, od 1 kwietnia 2012 r. Urząd Miejski w Pszczynie zapewnia wszystkim zainteresowanym, przy załatwianiu spraw urzędowych, pomoc tłumacza języka migowego.