przesuń do początku strony
Strona główna/Aktualności/Wyniki wyszukiwania

Aktualności

 • Znaleziono 371 wiadomości.

 • 25 Marca 2020
  kategoria:
  Komunikaty i ogłoszenia

  PONE - wycofano projekt uchwały

  W związku z opracowywaniem uproszczonych procedur programu Czyste Powietrze oraz realnej szansy  na wymianę kotłów w ramach wskazanego działania, na ostatniej sesji Rady Miejskiej w Pszczynie wycofano projekt uchwały dotyczący realizacji trzeciego etapu Programu Ograniczania Niskiej Emisji.

 • 24 Marca 2020
  kategoria:
  Komunikaty i ogłoszenia

  Wyniki otwartego konkursu ofert w zakresie przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym

  Burmistrz Pszczyny informuje o wynikach ogłoszonego w dniu 19 lutego 2020 roku otwartego konkursu ofert na wspieranie zadań publicznych gminy Pszczyna w zakresie przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym:

 • 24 Marca 2020
  kategoria:
  Komunikaty i ogłoszenia

  Wyniki konkursu ofert w zakresie kultury fizycznej i sportu

  Burmistrz Pszczyny informuje, że ogłoszony w dniu 19 lutego 2020 roku otwarty konkurs ofert na wspieranie zadań publicznych gminy Pszczyna w zakresie kultury fizycznej i sportu - zadanie pod nazwą "Realizacja programu szkolenia sportowego z zakresu piłki siatkowej kobiet w Gminie Pszczyna nie został rozstrzygnięty wobec braku ofert spełniających kryteria formalne i merytoryczne.

 • 16 Marca 2020
  kategoria:
  Komunikaty i ogłoszenia

  Nieodpłatna pomoc prawna zawieszona

  Na podstawie zarządzenia nr 13/2020 Starosty Pszczyńskiego z dnia 13 marca 2020r.  w związku z sytuacją epidemiologiczną, działalność wszystkich punktów Nieodpłatnej Pomocy Prawnej oraz Nieodpłatnego Poradnictwa Obywatelskiego na terenie powiatu pszczyńskiego, została zawieszona od dnia 16 marca 2020r. do dnia 31 marca 2020r.

 • 10 Marca 2020
  kategoria:
  Komunikaty i ogłoszenia

  Wyniki konkursu

  Burmistrz Pszczyny informuje, że wobec braku ofert złożonych w konkursie na wybór realizatora "Programu ochrony zdrowia psychicznego dzieci szkolnych w Gminie Pszczyna na lata 2018-2020" w roku 2020, konkurs nie został rozstrzygnięty. https://bip.pszczyna.pl/wyniki-konkursu 

 • 09 Marca 2020
  kategoria:
  Komunikaty i ogłoszenia

  INFORMACJA BURMISTRZA PSZCZYNY

  Burmistrz Pszczyny informuje, że w dniu 28 lutego 2020 r. wpłynęła oferta złożona przez Pszczyńskie Stowarzyszenie Trzeźwościowe „PLESSOWIACY”

 • 06 Marca 2020
  kategoria:
  Komunikaty i ogłoszenia

  Szkolenie - „Szacowanie szkód łowieckich w uprawach rolnych”

  W związku z narastającym problemem szkód łowieckich w uprawach i zasiewach w gminie Pszczyna,  Burmistrz Pszczyny Pan Dariusz Skrobol we współpracy ze Śląską Izbą Rolniczą oraz Radą Powiatową Śląskiej Izby Rolniczej Powiatu Pszczyńskiego, zaprasza na szkolenie pn: „Szacowanie szkód łowieckich w uprawach rolnych”.

 • 05 Marca 2020
  kategoria:
  Komunikaty i ogłoszenia

  Informacja Burmistrza Pszczyny o wpłynięciu oferty w trybie małego grantu

  Burmistrz Pszczyny informuje, że w dniu 25 lutego 2020 roku wpłynęła oferta złożona przez Ludowy Klub Sportowy Pszczyna

 • 04 Marca 2020
  kategoria:
  Komunikaty i ogłoszenia

  Konkurs ofert na wybór realizatora świadczeń dla mieszkańców Gminy Pszczyna w ramach programu "CANDIS modułowego programu terapii dla problemowych użytkowników przetworów konopi"

  Burmistrz Pszczyny ogłasza konkurs ofert na wybór realizatora świadczeń dla mieszkańców Gminy Pszczyna w ramach programu "CANDIS modułowego programu terapii dla problemowych użytkowników przetworów konopi" w 2020 roku.

 • ARiMR dofinansuje inwestycje chroniące przed ASF
  03 Marca 2020
  kategoria:
  Komunikaty i ogłoszenia

  ARiMR dofinansuje inwestycje chroniące przed ASF lub powodzią

  Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oferuje pomoc rolnikom z całej Polski, którzy chcą zabezpieczyć swoje gospodarstwa przed afrykańskim pomorem świń.