przesuń do początku strony
Strona główna/Aktualności/Pani Basiu dziękujemy!

Pani Basiu dziękujemy!

27 Lipca 2022
kategoria:
News
Pani Basiu dziękujemy!

Barbara Sopot-Zembok przeszła na emeryturę. W ostatnich dniach zastępcę burmistrza pożegnali burmistrz oraz pracownicy Urzędu Miejskiego w Pszczynie.

Barbara Sopot-Zembok zastępcą burmistrza została w 2012 roku. W obecnej kadencji w Urzędzie Miejskim koordynowała prace Wydziału Oświaty, Wydziału Polityki Społecznej, Wydziału Spraw Obywatelskich oraz Referatu Lokalowego, Referatu Promocji i Referatu Rolnictwa. Nadzorowała również działalność Miejskiego Zakładu Zieleni, Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej w Pszczynie, Ośrodka Pomocy Społecznej, Pszczyńskiego Centrum Kultury, Żłobka Miejskiego, a także ponad jednostek oświatowych na terenie gminy.

- Dziękuję burmistrzowi za zaufanie, którym obdarzył mnie w 2012 roku. 10 lat pracy w Urzędzie Miejskim było wspaniałym doświadczeniem. To czas, który na zawsze zapamiętam. To liczne wyzwania i zadania, dla których trzeba było znaleźć najlepsze rozwiązanie - mówi Barbara Sopot-Zembok. - Miałam przyjemność pracować z bardzo zaangażowanym zespołem, z cudownymi osobami, które ponad wszystko kochają naszą gminę. Za te wszystkie wspólne lata serdecznie dziękuję - dodaje.

- Dziękuję za ten czas, gdy mogliśmy pracować razem. Pragnę gorąco podziękować za wieloletnią owocną współpracę, przede wszystkim za pomoc i realizację zadań w zakresie oświaty. Jestem przekonany, że wypracowane przez dr Barbarę Sopot-Zembok praktyki będą w naszej gminie kontynuowane. Jestem pełen uznania za olbrzymią wiedzę oraz pasję, ale także za ogromne poświęcenie i zaangażowanie, które towarzyszyły nam przy codziennych obowiązkach. Basiu, bardzo dziękuję - powiedział burmistrz Dariusz Skrobol.

---

Pani Basiu dziękujemy!

Zastępca burmistrza Barbara Sopot-Zembok przechodzi na emeryturę.

Nie ma słów, którymi moglibyśmy wyrazić nasze emocje. Pamiętamy dzień 2 lipca 2012 roku i nasze pierwsze spotkania. Dziesięć wspólnych lat obfitowało w wiele pięknych chwil. Dziękujemy za pracę na rzecz lokalnej społeczności, dobre słowo, wsparcie i pomoc, na którą zawsze mogliśmy liczyć. Zbudowaliśmy więzi, które często wychodziły poza zawodowe relacje. Dziękujemy za wszystko!

Życzymy realizacji najskrytszych marzeń i planów, dużo zdrowia i wielu powodów do uśmiechu. Niech nadchodzący czas sprzyja rozwijaniu pasji, spotkaniu z przyjaciółmi i z gronem najbliższych osób.

Zespół Urzędu Miejskiego w Pszczynie