przesuń do początku strony
Strona główna/Aktualności/„Pszczyna biega” - ruszają przygotowania do XIV Carbo Asecura Biegu Pszczyńskiego o Puchar Burmistrza

„Pszczyna biega” - ruszają przygotowania do XIV Carbo Asecura Biegu Pszczyńskiego o Puchar Burmistrza

27 Marca 2025
kategoria:
News
„Pszczyna biega” - ruszają przygotowania do X

Znamy już datę XIV Carbo Asecura Biegu Pszczyńskiego o Puchar Burmistrza! W tym roku rywalizacja na dziesięciokilometrowej trasie odbędzie się dokładnie w Dzień Dziecka, czyli w niedzielę, 1 czerwca.

Z tej okazji zapraszamy do udziału w treningach przygotowawczych. Pierwsze spotkanie odbędzie się 12 kwietnia o godz. 9:00 na stadionie miejskim w Pszczynie. Dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z bieganiem, przygotowaliśmy wsparcie doświadczonej trenerki, Marzanny Helbik. Treningi w ramach akcji „Pszczyna biega” będą odbywać się od 12 kwietnia do 31 maja (z wyjątkiem 19 kwietnia oraz 3 maja), w każdą sobotę o godzinie 9:00 na stadionie miejskim. Udział w zajęciach jest bezpłatny. Osoby, które od 12 kwietnia do 24 maja wezmą udział w co najmniej czterech treningach, otrzymają bezpłatny pakiet startowy w Biegu Pszczyńskim. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Carbo Asecura Bieg Pszczyński o Puchar Burmistrza 01.06.2025 r. - godz. 10:00 Szczegóły dotyczące rejestracji oraz regulamin biegu znajdziesz na stronie internetowej www.biegpszczynski.com