przesuń do początku strony

Informacje

Serwis internetowy fanimani.pl

Serwis internetowy fanimani.pl umożliwia organizacjom non-profit zbieranie darowizn przy okazji zakupów w internecie. Każda osoba, która kupuje w internecie korzystajac z fanimani.pl , może wskazywać organizację, która otrzyma częśc wartości jej zakupów. Internauta za zakupy płaci tyle, co zawsze. Portal jest bezpłatny dla wszystkich organizacji oraz dla użytkowników. Więcej na https://fanimani.pl/ 

Masz Głos, Masz Wybór

Masz Głos, Masz Wybór DOŁĄCZ DO AKCJI! Na jesieni odbędą się wybory samorządowe. Sprawmy, abyśmy mogli wybrać świadomie! Zapraszamy ngo-sy, grupy mieszkańców, szkoły, biblioteki, domy kultury i lokalne media, które we współpracy z władzami gminy lub miasta chcą zmieniać swoje „małe ojczyzny”.
Więcej: http://www.maszglos.pl/dolacz-do-akcji 

Ogłoszenie

Miasto Katowice w ramach działalności w Międzynarodowym Stowarzyszeniu Miast Edukacyjnych (IAEC) serdecznie zaprasza do udziału w edukacyjnym konkursie artystycznym "Oczy szeroko otwarte - mój świat" skierowanym do osób niepełnosprawnych. Celem konkursu jest aktywizacja osób z dysfunkcjami. Termin nadsyłania prac to 28 lutego 2013 r. Dla zwycięzców przewidujemy ciekawe nagrody.

Minister Obrony Narodowej ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych w 2013 r.

 

Komunikat

Coaching i pula rozwojowa dla najbardziej aktywnych

Do 3 tys. złotych może otrzymać każda organizacja pozarządowa z województwa śląskiego i świętokrzyskiego. Inkubatory Trzeciego Sektora zapraszają chętne organizacje do przysyłania wniosków o objęcie coachingiem i pulą rozwojową.

kategoria: Informacje [3]
format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
pdf Pełna treść ogłoszenia 17-03-27 14:38 140.76KB pobierz plik: Pełna treść ogłoszenia
doc Formularz zgłoszeniowy 17-03-27 14:40 173KB pobierz plik: Formularz zgłoszeniowy
pdf rozporzadzenie_2016_679_27042016.pdf 18-05-30 07:05 1.01MB pobierz plik: rozporzadzenie_2016_679_27042016.pdf

Stowarzyszenie Rodziców na Rzecz Pomocy Szkołom „Przyjazna Szkoła” jako największa Organizacja Pożytku Publicznego w Polsce zajmująca się edukacją, posiada szerokie możliwości udzielenia wsparcia finansowego działającym na terenie całego kraju organizacjom pozarządowym. Szczegółowych odpowiedzi na wszelkie pytania udzielają koordynatorzy regionalni. Kontakt na stronie internetowej www.ps.org.pl 

Punkt Konsultacyjny dla organizacji pozarządowych z woj. śląskiego. Konsultacje będą udzielane w siedzibie Stowarzyszenia Wspierania Inicjatyw Społecznych w Katowicach przy ul. Panewnickiej 36/2 oraz telefonicznie pod nr tel: 032 782 00 06, a także drogą mailową: biuro[at]meritum.slask.pl. W ramach konsultacji udzielane będą bezpłatnie odpowiedzi na pytania z zakresu: pisania projektów, pozyskiwania funduszy, zarządzania organizacją, księgowości, prawa.

Wiemy czego chcemy - prawo jazdy na projekty międzynarodowe dla śląskich NGO”

Fundacja Alternatywnych Inicjatyw Edukacyjnych zaprasza do udziału w bezpłatnych warsztatach i doradztwie dotyczącym planowania, pisania i realizowania projektów międzynarodowych. Uczestnicy dowiedzą się też jak i z jakich źródeł można pozyskiwać dofinansowania na realizację ich projektów. Przy pomocy doradców stworzą kompletny projekt w postaci wniosku o dofinansowanie.

Nabór uczestników zostaje przedłużony do 29 września.