przesuń do początku strony
Strona główna/Aktualności/Powstaje Studium Transportowe Subregionu Centralnego

Powstaje Studium Transportowe Subregionu Centralnego

26 Września 2017
kategoria:
News
Powstaje Studium Transportowe Subregionu Centralne

Związek Gmin i Powiatów Subregionu Centralnego Województwa Śląskiego, który zrzesza 81 samorządów z naszego regionu, w tym gminę Pszczyna, rozpoczął w tym roku działania zmierzające do opracowania Studium Transportowego Subregionu Centralnego Województwa Śląskiego.

Celem badania, które chce z Państwem przeprowadzić ankieter, jest zebranie informacji na temat wszystkich podróży, które odbyli Państwo w ciągu dnia, aby w efekcie poprawić i dopasować system transportowy do rzeczywistych potrzeb i oczekiwań.

Badanie prowadzą ankieterzy firmy PBS Sp. z o.o. Każdy ankieter posiada imienny identyfikator umieszczony w widocznym miejscu. W razie wątpliwości, tożsamość ankietera możecie Państwo potwierdzić pod numerem telefonu infolinii KZK GOP: 800 16 30 30 lub na stronie internetowej www.studiumtransportowe.pl, w zakładce „Sprawdź ankietera”.

Badanie jest całkowicie anonimowe, co oznacza, że żadne informacje zebrane podczas wywiadu nie będą wykorzystane w sposób pozwalający na zidentyfikowanie pytanej osoby. Wyniki badania będą analizowane jedynie w postaci zbiorczych zestawień statystycznych.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.studiumtransportowe.pl.