przesuń do początku strony
Strona główna/Aktualności/Zmiany funkcjonowania Urzędu Miejskiego

Zmiany funkcjonowania Urzędu Miejskiego

06 Kwietnia 2020
kategoria:
News
Zmiany funkcjonowania Urzędu Miejskiego

W związku z ogłoszeniem w Polsce stanu epidemii, oraz z narastającymi zakażeniami wirusem SARS-CoV-2 i kolejnymi restrykcjami nałożonymi przez Radę Ministrów, aby zapewnić ciągłość pracy instytucji mających służyć Mieszkańcom podjęto decyzję o zaostrzeniu rygoru dotyczącego funkcjonowania Urzędu Miejskiego w Pszczynie oraz jednostek organizacyjnych gminy.

 - Działania te mają na celu zagwarantować możliwie najwyższy stopień bezpieczeństwa klientom urzędu jak i jego pracownikom. Prosimy o wyrozumiałość i zastosowanie się do zaleceń - informuje sekretarz gminy Urszula Piesiur.

  • Sprawy w Urzędzie Miejskim w Pszczynie oraz jednostkach organizacyjnych gminy będą załatwiane wyłącznie telefonicznie, drogą mailową, za pośrednictwem skrytki ePUAP, przy pomocy profilu zaufanego, oraz platformy SEKAP.
  •           Bezpośrednia obsługa klienta możliwa jest wyłącznie w sprawach pilnych i nie cierpiących zwłoki (np. rejestracja zgonów, odbiór dowodów osobistych), w godzinach od 7.00 - 13.00,  po uprzednim umówieniu się telefonicznym lub mailowym
    z pracownikami właściwych wydziałów/referatów.
  •           Wszelkie płatności należy realizować przy pomocy bankowości elektronicznej oraz innych dostępnych metod.

Telefony i adresy mailowe są dostępne na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Pszczynie www.pszczyna.pl w zakładce Urząd Miejski.