przesuń do początku strony
Strona główna/Aktualności/100. urodziny Franciszki Witek ze Studzienic

100. urodziny Franciszki Witek ze Studzienic

04 Sierpnia 2022
kategoria:
News
100. urodziny Franciszki Witek ze Studzienic

W czwartek, 4 sierpnia mieszkanka Studzienic Franciszka Witek obchodzi 100. urodziny. Z tej okazji solenizantkę odwiedzili przewodniczący Rady Miejskiej w Pszczynie Leszek Szczotka, skarbnik gminy Artur Krawczyk oraz sołtys Jolanta Spek.

Z okazji pięknego jubileuszu setnych urodzin przedstawiciele gminy Pszczyna przekazali Franciszce Witek najserdeczniejsze życzenia oraz list od burmistrza Pszczyny i list od prezesa Rady Ministrów.

- Tak  wspaniały jubileusz to powód do wielkiej dumy, radości oraz wspaniała okazja do rodzinnych spotkań. W imieniu swoim oraz władz miejskich Pszczyny życzymy Pani przede wszystkim dobrego zdrowia, wszelkiej pomyślności, szczęścia ukrytego w codziennych drobiazgach oraz jak najwięcej ciepła i ludzkiej życzliwości. Niech każdy nowy dzień pełen będzie słońca i uśmiechu oraz serdeczności okazywanej przez otaczających Panią ludzi - złożyli życzenia.

Przewodniczący Rady Miejskiej, skarbnik gminy oraz sołtys wręczyli solenizantce bukiet kwiatów i kosze upominków.

Spotkanie była okazją do wielu wspomnień. Pani Franciszka dzieliła się swoimi spostrzeżeniami i opowiadała o losach swojej rodziny. W rozmowie wracała do wydarzeń historycznych, ale równie chętnie komentowała bieżące wydarzenia.