przesuń do początku strony
Strona główna/Aktualności/29 kwietnia otwieramy Ośrodek Sportów Wodnych w Łące!

29 kwietnia otwieramy Ośrodek Sportów Wodnych w Łące!

27 Kwietnia 2023
kategoria:
News
29 kwietnia otwieramy Ośrodek Sportów Wodnych w

Mamy dla Was bardzo dobrą nowinę! 29 kwietnia zostanie otwarty Ośrodek Sportów Wodnych w Łące wraz z wypożyczalnią sprzętu wodnego.

W ostatnią sobotę kwietnia zostanie otwarte pole namiotowe i kemping na terenie Ośrodka Sportów Wodnych w Łące oraz znajdująca się tutaj wypożyczalnia sprzętu wodnego, którym dysponuje Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu. Użytkownicy będą mogli skorzystać z rowerków wodnych, kajaków bądź desek windsurfingowych i desek SUP.  W ofercie Ośrodka znajduje się również możliwość czarteru łodzi oraz postój jachtów.

Kasa obiektu będzie otwarta codziennie w godzinach od 7.00 do 19.00, a okresie wakacyjnym nawet do 22.00. Wypożyczalnia sprzętu wodnego będzie czynna w godzinach od 11.00 do 18.45 (ostatnie wypożyczenie sprzętu wodnego na godzinę przed zamknięciem wypożyczalni). 

Dodatkowo, w okresie letnich wakacji otwarte codziennie od 9.00 do 19.00 będzie strzeżone kąpielisko.

- Ośrodek Sportów Wodnych to piękny obiekt. Bliskość Pszczyny czyni go również dobrą wizytówką naszego regionu i pokazuje, że obok wspaniałych zabytków, klimatycznej starówki oraz cudownego parku, mamy w ofercie dla mieszkańców i turystów ciche i zielone miejsce, gdzie można spokojnie wypocząć nad akwenem lub równocześnie - wręcz przeciwnie - spędzić czas wolny bardzo aktywnie, uprawiając sporty wodne - mówi burmistrz Dariusz Skrobol.

Warto dodać, że mieszkańcy gminy za okazaniem karty Moja Pszczyna mogą korzystać z atrakcyjnych zniżek. Cennik znajduje się na stronie http://www.osw.moris.pszczyna.pl/.