przesuń do początku strony
Strona główna/Aktualności/95-lecie Rodzinnego Ogrodu Działkowego Owoc Naszej Pracy - zdjęcia/95-lecie Rodzinnego Ogrodu Działkowego Owoc Naszej Pracy - 02.09.2023

95-lecie Rodzinnego Ogrodu Działkowego Owoc Naszej Pracy - zdjęcia

03 Września 2023
kategoria:
News
95-lecie Rodzinnego Ogrodu Działkowego Owoc Nasze

W sobotę swój piękny jubileusz 95-lecia obchodził Rodzinny Ogród Działkowy "Owoc Naszej Pracy" w Pszczynie. Gratulacje i życzenia kolejnych wspaniałych lat złożył działkowcom Dariusz Skrobol - burmistrz Pszczyny.

- Drodzy działkowcy, z okazji tego wyjątkowego dnia, chciałbym jeszcze raz, w tym miejscu serdecznie życzyć Wam wszystkiego, co najlepsze. Wasza praca na działkach, Wasza pasja do ogrodnictwa i zaangażowanie w rozwijanie naszej lokalnej społeczności zasługują na wyrazy uznania i wdzięczności - mówił burmistrz Dariusz Skrobol.

- Działki to nie tylko miejsce do uprawy roślin czy odpoczynku od miejskiego zgiełku, ale także przestrzeń, gdzie spotykamy się, budujemy przyjaźnie i tworzymy wspólnotę. Wasza aktywność w tym obszarze przyczynia się do wzmacniania więzi społecznych oraz poprawy estetyki naszego miasta - dodał.

Burmistrz życzył działkowcom obfitych plonów, kwitnących ogrodów i wspaniałych chwil spędzonych na działkach. - Niech ta działka stanie się dla Was prawdziwym rajem, w którym odnajdziecie spokój i radość. Działkowcy, życzę Wam nieustającej pasji do ogrodnictwa oraz długich i udanych sezonów na działkach - składał życzenia Dariusz Skrobol.

Podczas uroczystości wręczono również brązowe, srebrne i złote odznaki zasłużonych dla PZD. Pszczyńscy działkowcy otrzymali również drobne upominki i pamiatkową statuetkę od burmistrza Pszczyny i przewodniczącego Rady Miejskiej Leszka Szczotki.

Gwiazdą wieczoru był Robert Korólczyk z Kabaretu Młodych Panów.

95-lecie Rodzinnego Ogrodu Działkowego Owoc Naszej Pracy - 02.09.2023

fot. Mateusz Stępień