przesuń do początku strony
Strona główna/Aktualności/Nowe przedszkole w Studzienicach - zdjęcia z budowy/Budowa przedszkola w Studzienicach - 05.09.2023

Nowe przedszkole w Studzienicach - zdjęcia z budowy

06 Września 2023
kategoria:
News
Nowe przedszkole w Studzienicach - zdjęcia z budo

Kończy się budowa nowego przedszkola w Studzienicach. Placówka przyjmie 150 dzieci. W parterowym budynku będą sale zajęciowe oraz szatnie i kuchnia.

Obiekt powstaje w sąsiedztwie dzisiejszego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego przy ul. Jana Pawła II. Wewnątrz nowego budynku w Studzienicach trwają już ostatnie prace instalacyjne, wykończeniowe, pojawiają się pierwsze meble oraz wyposażenie.

Zagospodarowany został również teren wokół budynku. Wykonane zostały nasadzenia, przygotowano plac zabaw. Zamontowano także stojaki na rowery.

- Nowe przedszkole będzie wyposażone w najnowocześniejsze narzędzia edukacyjne, przestronne sale do nauki i zabawy, a także zaplecze sanitarne. Będzie to placówka, która spełni najwyższe standardy - mówi burmistrz Dariusz Skrobol. - Jestem przekonany, że nowe przedszkole będzie miejscem, w którym dzieci będą mogły rozwijać swoje umiejętności i talenty, a także poznawać świat w bezpieczny i przyjazny sposób - dodaje.

Budowa przedszkola w Studzienicach - 05.09.2023

fot. Oskar Piecuch / UM Pszczyna