przesuń do początku strony
Strona główna/Aktualności/Runmageddon Kids

Runmageddon Kids

17 Kwietnia 2024
kategoria:
Komunikaty i ogłoszenia

Zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież do udziału w wydarzeniu „Runmageddon Kids”. Wydarzenie odbędzie się 27 kwietnia (sobota) na stadionie KS Unia Bieruń Stary. Biuro zawodów otwiera swoje podwoje o godzinie 12.30, a pierwsze starty ruszają o godzinie 13.00.

Wydarzenie realizowane jest w ramach projektu współpracy międzynarodowej CHILD i finansowane jest z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Organizowane jest we współpracy z Miastem Bieruń i Bieruńskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji.

Runmageddon Kids ma zachęcić dzieci i młodzież do aktywności na świeżym powietrzu, poprzez ruch i zabawę uczy także zdrowej rywalizacji. Na uczestników będzie czekać trasa 1-1,5km (w zależności od kategorii wiekowej), na której pojawi się 15 przeszkód. Każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy medal. Do zabawy zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 4 do 16 lat. Przewidziano 4 kategorie wiekowe: 4-6 lat, 7-9 lat, 10-14 lat, 15-16 lat.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, obowiązuje wcześniejsza rejestracja - https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdQXNMHDBYyF6s_10xSBtlreWCkBe_Cmv5KdtqSLFEIa8QFog/viewform.

Limit miejsc: 400 os., decyduje kolejność zgłoszeń! Pula do wyczerpania miejsc.