przesuń do początku strony
Strona główna/Aktualności/Trwają prace związane z modernizacją dachów w Zespole Szkolno-Przedszkolnym/Modernizacja dachów w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

Trwają prace związane z modernizacją dachów w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

18 Sierpnia 2023
kategoria:
News
Trwają prace związane z modernizacją dachów w

Trwają prace związane z kompleksową modernizacją dachów w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Pszczynie przy ul. Staromiejskiej 41.

Zakres prowadzonych prac przewiduje m.in. wymianę pokrycia dachów wraz z ociepleniem, ocieplenie stropodachów oraz stropów, wykonanie wylewek i podłóg na dociepleniu, docieplenie ścian wewnętrznych poddasza od strony nieogrzewanych pomieszczeń strychu, wymianę sufitu podwieszonego w sali wielofunkcyjnej, przemurowanie kominów ponad dachem, wymianę rynien, rur spustowych i obróbek blacharskich - częściową wymianę starej , drewnianej stolarki okiennej i drzwiowej oraz wyłazów dachowych, przebudowę konstrukcji dachów, polegająca na wzmocnieniu stalowej więźby poprzez dodanie nowych elementów konstrukcyjnych oraz wymianę instalacji odgromowej.

- Wakacje to najlepszy czas, aby prowadzić remonty i prace modernizacyjne w placówkach oświatowych. Tak, aby uczniowie, którzy wrócą z wakacji mieli komfortowe warunki do nauki. Oczywiście nie wszystkie duże inwestycje da się zrealizować w ciągu dwóch miesięcy letniej przerwy. Robimy jednak wszystko, aby prace inwestycyjne, które będą kontynuowane nie zakłócały systemu nauczania - mówi burmistrz Dariusz Skrobol.

Modernizacja dachów w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

Modernizacja dachów w Zespole Szkolno-Przedszkolnym