przesuń do początku strony
Strona główna/Aktualności/Urząd Miejski w Pszczynie ogłosił przetarg na przebudowę ulic Dygasińskiego i Wczasowej w Łące

Urząd Miejski w Pszczynie ogłosił przetarg na przebudowę ulic Dygasińskiego i Wczasowej w Łące

17 Marca 2023
kategoria:
News
Urząd Miejski w Pszczynie ogłosił przetarg na p

Niebawem rozpocznie się przebudowa ulic Dygasińskiego i Wczasowej w Łące. Urząd Miejski ogłosił przetarg na wyłonienie wykonawcy zadania.

Nowa nawierzchnia asfaltowa zostanie położona na odcinku o długości prawie 1,2 km. Po zakończeniu prac szerokość jezdni wyniesie 4,5 m. W ramach inwestycji na obu drogach wykonana zostanie kanalizacja deszczowa. 

- Przebudowa ulic Dygasińskiego oraz Wczasowej w Łące to jedna z większych drogowych inwestycji, jakie w najbliższym czasie będziemy realizowali na terenie gminy Pszczyna. Inwestycja będzie współfinansowana z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. Na ten cel pozyskaliśmy ponad 1,8 mln zł - mówi burmistrz Dariusz Skrobol.

Rozbudowa ulicy Dygasińskiego i ulicy Wczasowej w Łące jest zaplanowana na lata 2023-2024. Firmy zainteresowane udziałem w postępowaniu przetargowym mają czas na złożenie ofert do 29 marca do godz. 10:00.

Ofertę należy złożyć w formie elektronicznej lub w postaci elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem osobistym lub popisem zaufanym za pośrednictwem Platformy pod adresem: https://pszczyna.ezamawiajacy.pl.