przesuń do początku strony
Strona główna/Aktualności/Zmiana rozkładów jazdy i tras linii Pszczyńskiej Komunikacji Gminnej

Zmiana rozkładów jazdy i tras linii Pszczyńskiej Komunikacji Gminnej

29 Stycznia 2020
kategoria:
News
Zmiana rozkładów jazdy i tras linii Pszczyńskie

Od dnia 3 lutego 2020 r. zostaną zmienione rozkłady jazdy linii Pszczyńskiej Komunikacji Gminnej, oraz zmienione zostaną trasy przejazdu tych linii.

Zmiany obejmują m.in:

  • W związku z oddaniem do użytkowania ul. Pawiej w Wiśle Małej linia A będzie dojeżdżała do Studzionki.

  • Wydłużenie linii miejskich F1 i F2 do nowego przystanku Jankowice Przyśnicza Patentus. Nowy przystanek zlokalizowany jest na ul. Przyśniczej przy skrzyżowaniu z ul. Złote Łany.

  • Linie F1, F2 oraz linia A będą przejeżdżały ul. Srebrną zamiast ul. Księżycową. Na ul. Srebrnej zostały wykonane dwa nowe przystanki.

  • Na trasie linii A dla kursów które z ul. Turystycznej wjeżdżają na ul. Kasztanową w Łące, na ul. Kasztanowej został zlokalizowany nowy przystanek- przy skrzyżowaniu z drogą wojewódzką.

  • Na ul. Rudawki w Rudołtowicach został zlokalizowany nowy przystanek. Przystanek ten będzie obsługiwany przez dwa kursy linii C.

  • Na ul. Sarenek w Jankowicach (70 m od skrzyżowania z ul. Zagajniki) został wykonany nowy przystanek. Przystanek ten będzie obsługiwany przez część kursów linii B.

  • Na ul. Kombatantów w Ćwiklicach został wykonany nowy przystanek. Autobusy linii C w kierunku przystanku Ćwiklice Podlesie będą obsługiwały przystanki na ul. 11 Listopada. Autobusy jadące z przystanku Ćwiklice Podlesie będą obsługiwały przystanki z na ul. Kombatantów.

Poniżej rozkłady jazdy (obowiązują od dnia 03.02.2020 r.)

 

A Pszczyna- Studzionka- Pszczyna przez Łąkę, Wisłę Wielką, Wisłę Małą
B Pszczyna- Studzienice przez Jankowice
C Pszczyna- Ćwiklice przez Rudołtowice
D1 Pszczyna- Czarków
D2 Pszczyna- Czarków przez Piasek
F1 Pszczyna- Pszczyna
F2 Pszczyna- Pszczyna