przesuń do początku strony
Strona główna/Aktualności/Zajęcia i animacje dla dzieci i młodzieży przybyłych z Ukrainy

Zajęcia i animacje dla dzieci i młodzieży przybyłych z Ukrainy

07 Marca 2022
kategoria:
News
Zajęcia i animacje dla dzieci i młodzieży przyb

W najbliższy wtorek, 8 marca w godzinach od 14:00 do ok. 16:30 uczniowie i nauczyciele III Liceum Ogólnokształcącego i Szkoły Podstawowej nr 5 w Pszczynie organizują zajęcia sportowe i animacje dla dzieci i młodzieży przybyłych do Pszczyny z Ukrainy.

Rodziny tych uczniów szkoły zapraszają na kawę i ciasto. Organizatorzy zapraszają też osoby, które przyjęły ich pod swój dach.

- Pragnąc wyjść naprzeciw osobom dotkniętym okrutnym losem - rodzinom przybywającym do naszego powiatu z Ukrainy, nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkół nr 1 w Pszczynie organizują dla dzieci zajęcia sportowo-animacyjne oraz spotkanie integracyjne dla rodzin z Ukrainy, w tym osób, które zaoferowały pomoc dla potrzebujących. Zapewniamy wsparcie, przyjazną atmosferę, a przede wszystkim pomoc w odnalezieniu się w tej dramatycznej sytuacji. Pragniemy zaoferować także wsparcie psychologiczno-pedagogiczne dla wszystkich zainteresowanych oraz pomoc w nawiązaniu i umocnieniu wzajemnych relacji. Mamy nadzieję na cykliczne spotkania z Państwem oraz długotrwałe utrzymanie pozytywnych stosunków - zapraszają organizatorzy.

III Liceum Ogólnokształcące i Szkoła Podstawowa nr 5 znajdują się w Pszczynie przy ul. Kazimierza Wielkiego 5 (osiedle Piastów).