Od poniedziałku, 9 listopada do odwołania zamknięty został przejazd kolejowy w ciągu ulic Męczenników Oświęcimskich - Dworcowa.
Jak co roku 11 listopada odbywa się koncert z cyklu „Wolność”. W tym roku niestety publiczność nie zobaczy „na żywo” występu zespołu Kulisz Trio.
Grand Prix Ziemi Pszczyńskiej w badmintonie odbędzie się 8 listopada w hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji.
Od poniedziałku 9 listopada ulegają zmianie godziny otwarcia kasy Urzędu Miejskiego w Pszczynie.
Podczas czwartkowej konferencji premier Mateusz Morawiecki poinformował o nowych obostrzeniach, które mają zatrzymać rozprzestrzenianie się koronawirusa.
Terminy wymiany starych kotłów
Plener III oraz Platyn pożegnały się z Pszczyną
Usługa polega m.in. na dostarczeniu zakupów
Burmistrz Dariusz Skrobol proponuje mieszkańcom kontakt za pośrednictwem komunikatorów internetowych.
Burmistrz Dariusz Skrobol podjął decyzję o umorzeniu należności z tytułu podatku od nieruchomości dla Szpitala Powiatowego w Pszczynie.