przesuń do początku strony
Strona główna/Aktualności/Budowy kanalizacji sanitarnej w rejonie ulic Skowronków i Bocianiej w Pszczynie

Budowy kanalizacji sanitarnej w rejonie ulic Skowronków i Bocianiej w Pszczynie

06 Lutego 2024
kategoria:
News
Budowy kanalizacji sanitarnej w rejonie ulic Skowr

Gmina Pszczyna przystąpiła do realizacji zadania pn. Wykonanie dokumentacji projektowej dla: budowy kanalizacji sanitarnej w rejonie ul. Skowronków w Pszczynie oraz budowy kanalizacji sanitarnej w rejonie ul. Bocianiej w Pszczynie.

Jednym z elementów dokumentacji projektowej jest zgoda właścicieli nieruchomości na wejście w teren i udostepnienie nieruchomości po trasie projektowanych rurociągów.

W najbliższym czasie mieszkańców terenu objętego planowanym zamierzeniem inwestycyjnym  odwiedzą przedstawiciele biura projektowego w celu uzyskania wymaganych zgód. Dokumentację  projektową,  na zlecenie Gminy Pszczyna, wykonuje Biuro Projektowe KTTINSTAL Jakub Stemplewski, ul. Piaskowa 18 z siedzibą w Luboszycach. Odwiedzające mieszkańców osoby winny okazać Pełnomocnictwo Burmistrza Pszczyny do reprezentowania Gminy w zakresie działania oraz wzór Porozumienia.

Z góry dziękujemy za wyrozumiałość i współpracę w powyższym zakresie.

Wszelkie nieprawidłowości, uwagi, zastrzeżenia i wątpliwości  proszę zgłaszać do Urzędu Miejskiego w Pszczynie,  Wydział Inwestycji i Zamówień Publicznych, tel.: /32/ 449 39 56 lub do Przedsiębiorstwa Inżynierii Komunalnej Sp. z o.o. w Pszczynie, tel.: /32/ 210 20 86

kategoria: Powiązane pliki [1]
format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
pdf POROZUMIENIE.pdf 2024-02-06 1.24MB pobierz plik: POROZUMIENIE.pdf