przesuń do początku strony
Strona główna/Aktualności/Kolejna ulica z nową nawierzchnią asfaltową na osiedlu Powstańców Śląskich

Kolejna ulica z nową nawierzchnią asfaltową na osiedlu Powstańców Śląskich

02 Kwietnia 2024
kategoria:
News
Kolejna ulica z nową nawierzchnią asfaltową na

Kolejna z ulic w Pszczynie zyskała nową nawierzchnię.  W ostatnich dniach nowa nakładka asfaltowa została położona na części ulicy Rogalińskiego na osiedlu Powstańców Śląskich.

- W dzisiejszych czasach stan infrastruktury miejskiej jest kluczowy dla komfortu życia mieszkańców oraz dla funkcjonowania miasta. Nawierzchnia ulic odgrywa istotną rolę, wpływając nie tylko na estetykę, ale także na bezpieczeństwo i wygodę podróżowania. Dlatego też modernizacja dróg staje się nieodzownym elementem rozwoju miejskiej przestrzeni - mówi radna z osiedla Powstańców Śląskich Maria Szostak.

- Remont ulicy Rogalińskiego to kolejny przykład inwestycji w rozwój infrastruktury miejskiej na osiedlu Powstańców Śląskich - mówi burmistrz Dariusz Skrobol.

Jak dodaje, to kolejna droga z nową nawierzchnią na tym osiedlu. W ostatnich latach gruntowne przebudowy zostały wykonane na ulicach: Ludwika Musioła, Franciszka Lercha, Maksymiliana Cichego, Jana Brandysa i Ułanów Pszczyńskich. Aktualnie powstaje również projekt przebudowy ulicy Pawła Pośpiecha.