przesuń do początku strony
Strona główna/Aktualności/Nowy psi park w Pszczynie już otwarty - zdjęcia!/Nowy psi park w Pszczynie - 28.03.2024

Nowy psi park w Pszczynie już otwarty - zdjęcia!

28 Marca 2024
kategoria:
News
Nowy psi park w Pszczynie już otwarty - zdjęcia!

W czwartek został otwarty nowy psi park na osiedlu Siedlice w Pszczynie! Zainteresowanie już w pierwszych minutach było olbrzymie!

Czworonogi od 16.00 testowały nowe urządzenia, między inny huśtawkę, tunel, slalom i wiele innych! Widać było, że bawią się dobrze. W porównaniu do poprzedniego psiego parku jest kilka niespodzianek!

- Mieszkańcy dłuższą chwilę czekali na powrót psiego parku do Pszczyny. Obiecaliśmy, że po zakończeniu budowy Pszczyńskiego Centrum Kultury park wróci i dotrzymaliśmy słowa z czego właściciele czworonogów są bardzo zadowoleni - mówi burmistrz Dariusz Skrobol.

- Pierwsza lokalizacja psiego parku się sprawdziła i została zaakceptowana przez posiadaczy swoich pupili. Podczas budowy pckulu było wiele pytań "co dalej z miejscem dla zwierząt?". Dzisiaj potwierdziła się potrzeba funkcjonowania takiego miejsca, o czym świadczyła frekwencja na otwarciu nowego psiego parku - zauważa przewodniczący osiedla Siedlice Janusz Chudy.

- Jestem przekonany, że nowy psi park pokochają mieszkańcy wszystkich części Pszczyny, w tym osiedla Piastów. Podobnie jak poprzedni, ten również na pewno stanie się miejscem spotkań, integrującym miłośników czworonogów - dodaje Kamil Widłok, przewodniczący osiedla Piastów, który także z psem przyszedł na otwarcie.

Nowy psi park w Pszczynie - 28.03.2024

fot. Oskar Piecuch / UM Pszczyna